KARNESİNİ HASTA YATAĞINDA VALİDEN ALDI

Gündem 14 Haziran 2019 11:13
Videoyu Aç KARNESİNİ HASTA YATAĞINDA VALİDEN ALDI
A
a

Düzce'de diyabet hastası olduğu için 10 gündür hastanede bulunan 14 yaşındaki Özge Nefes, hasta yatağında büyük bir sürpriz yaşadı. Karnesini hasta yatağında Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı’nın elinden alan Nefes’in hüznü bu sayede mutluluğa dönüştü.

Düzce Avni Akyol Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi olan ve yaklaşık 10 gün önce diyabet tedavisi için Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk Polikliniğine yatırılan Özge Nefes, karne heyecanını arkadaşlarıyla birlikte yaşayamamanın hüznünü yaşarken, büyük bir sürprizle karşılaştı.  
Doktorların gözetiminde tedavisi süren Nefes'e Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, sürpriz yaparak karneyle hastaneye geldi. 
Vali Dağlı, Özge'ye karnesini ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un yaz tatili tavsiyelerinin yer aldığı mektubu verdi. 
Dağlı, yaptığı açıklamada, "Biraz önce Özge kızımızın karnesini verdik. Dersleri gayet iyi, iftihar belgesi de aldı. Sayın Bakanımızın yaz tatili mesajı da var. Özge ortaokulu bitirdi, eylül ayında liseye başlayacak inşallah. Bu arada da sağlıkla ilgili sorunlarını çözüp liseye öyle başlayacak" diye konuştu. 
Özge Nefes de Vali Dağlı'ya teşekkür ederek, "Çok güzel bir duygu bu. Herkesin burada olup beni desteklemesi çok güzel" şeklinde konuştu. (AA) 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm