KARNE SEVİNCİNİ EVLERİNDE YAŞADILAR

Gündem 18 Ocak 2019 13:10
Videoyu Aç KARNE SEVİNCİNİ EVLERİNDE YAŞADILAR
A
a

Yaşadıkları çeşitli rahatsızlıklar nedeniyle okula gidemeyen ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nce görevlendirilen öğretmenler tarafından evlerinde eğitim alan öğrenciler de karne sevincini yaşadı.

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Gazi Mustafa Kemal İlk ve Ortaokulu’nda katıldığı karne dağıtım töreninin ardından bu kez, yaşadıkları çeşitli rahatsızlıklar nedeniyle okula gidemeyen ancak Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli öğretmenler tarafından eğitim-öğretimlerine evde devam ettirilen öğrencilerin karne sevinçlerine ortak oldu.
Dağlı ve Yiğit’in ilk durağı Kalıcı Konutlar 2. bölge oldu. Evinde eğitim alan 6. sınıf öğrencisi Gülbahar Atay, karnesini Vali Dağlı’nın elinden aldı. Takdirname alan Gülbahar’ın notlarının çok iyi olduğunu gören Vali Dağlı, öğrenciyi tebrik etti.
“Anne ve öğretmenlerini tebrik ediyoruz”
Gülbahar’ın kardeşlerinin karnelerini de soran Dağlı, burada yaptığı konuşmada şunları kaydetti:
“Gülbahar kızımız 6. sınıfta eğitim görüyor. Çok başarılı bir öğrencimiz. Öğretmenleri de çok memnun. Kendisinin karnesini gördük biraz önce. Takdirnamesi var. Derslerinin neredeyse hepsi 100. Başarılı bir öğrencimiz. Evinde de bu şekilde eğitim almaya devam ediyor. Kendisinin de mutluluğunu yüzünden görüyorsunuz zaten. Ailesi zaten kendisinden memnun. Diğer kardeşleri de çok başarılı. Anneyi de tebrik ediyoruz. Çocuğumuzla böyle ilgilenip baktığı için. Öğretmenlerine de teşekkür ediyoruz onunla böyle ilgilendikleri için.” 
Vali Dağlı, resim yapmayı da çok seven öğrenciye, tuval ve boya setinden oluşan bir hediye paketi de takdim etti.
Dağlı ve Yiğit, daha sonra Körpeşler Mahallesi’nde ikamet eden ve evde eğitim alan Muhammet Talha Yılmaz’ın evi oldu. Dağlı, Muhammet Talha’ya da karnesini vererek, öğrenciyi tebrik etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri