KAPUTTAN ÇIKAN KEDİ BOLU'DA KAYBOLMUŞKAPUTTAN ÇIKAN KEDİ BOLU'DA KAYBOLMUŞ

Gündem 10 Haziran 2021 12:17
Videoyu Aç KAPUTTAN ÇIKAN KEDİ BOLU'DA KAYBOLMUŞKAPUTTAN ÇIKAN KEDİ BOLU'DA KAYBOLMUŞ
A
a

Düzce’de bir otomobilin motor kaputuna saklanan ve Düzce Belediyesi İtfaiye erleri tarafından kurtarılıp koruma altına alınan yavru kedinin Bolu'da bir oto galericiye ait olduğu anlaşıldı. Kurtarma operasyonunun basında yer almasının ardından, yavru kediyi tanıyan sahipleri, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne gelerek kediyi teslim aldı.

Geçtiğimiz günlerde Düzce’de bir otomobilin motor kaputuna saklanan yavru kedi itfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak koruma altına alınmıştı. Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin uğraşları sonucu kurtarılan yavru kedinin görüntüleri yerel ve ulusal basında geniş yer bulmuştu. İtfaiye Müdürlüğü bahçesinde bakıma alınan yavru kedinin sahipleri Mustafa Samurkaş ve Musa Alagöz, yerel ve ulusal basında çıkan haberlerin üzerine Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ile iletişime geçti.
 
BOLU'DAN DÜZCE'YE SATILAN ARACIN KAPUTUNDA GELMİŞ
Bolu'da ikamet eden Mustafa Samurkaş ve Musa Alagöz, yavru kedinin Düzce'ye sattıkları panelvan tipi aracın kaputunda geldiğini yerel ve ulusal basında çıkan haberlerden öğrendi. Yavru kedi ve annesine Bolu'da işlettikleri oto galeri firmasının bahçesinde baktıklarını söyleyen Alagöz ve Samurkaş hem çok şaşırdıklarını hem de kedilerinin bulunduğu için mutlu olduklarını dile getirerek; "Oto galeri firmamızın bahçesinde kaybettiğimiz yavru kedimiz, sattığımız aracın kaputuna gizlenerek Düzce'ye kadar gelmiş. Yavru kediyi çıkan haberlerde tanıdık, hem şaşırdık hem de çok mutlu olduk. Düzce'ye gelirken yanımızda yavru kedinin annesini de getirdik. Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeline kedimizi kurtarıp himaye altına aldıkları için çok teşekkür ederiz" dedi.
 
"SAĞ SAĞLİM TESLİM ETTİK"
Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman yavru kediyi yuvasına kavuşturdukları için mutluluk duyduklarını dile getirdi. Yavru kediye İtfaiye bahçesinde 4 gün titizlikle bakıldığını ifade eden Kahraman, Bolu'dan gelen hayvan severlere de hassasiyetleri için teşekkür etti.

 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri