KANA KANA İÇİN, SU SORUNU YOK

Gündem 23 Mart 2021 12:06
Videoyu Aç KANA KANA İÇİN, SU SORUNU YOK
A
a

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, 22 Mart Dünya Su Günü’ne atıfta bulunarak yayımladığı mesajda “Suyun günü olmaz” vurgusu yaparak, “Kaynaşlı ilçemizde su sorunu yok. Yeterli görmüyoruz. Proje çalışmaları devam ediyor” açıklaması yaptı.

Göreve geldiği günden bu yana içme suyu alt yapı çalışmalarını ilk plânda tutan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den 22 Mart Dünya Su Günü’nde iddialı bir açıklama geldi.   
Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Başkan Şahin, “22 Mart Dünya Su Günü imiş! Suyun günü olmaz” diyerek “Su dediğin 24 saat musluklardan kesintisiz akmalı. Kaynaşlı ilçemizde su sorunu yok.” ifadelerini kullandı.
“SUYUMUZ BOL, KANA KANA İÇİN”
Başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana içme suyu ile ilgili birçok çalışma yaptıklarını aktaran Şahin, “Su ile ilgili birçok çalışma yaptık. Yeterli görmüyoruz. Proje çalışmaları devam ediyor. Suyumuz bol, ucuz, pırıl pırıl, tertemiz. Kana kana içebilirsiniz. Afiyet olsun. Şifa olsun inşaallah” diyerek ilçede su açısından hiçbir problem olmadığının altını çizdi.
KAYNAŞLI’NIN İKİ KATINA YETECEK SU VAR
Geçtiğimiz 8 Ocak’ta Öncü Haber mikrofununa özel açıklamalarda bulunan Şahin,  “Yaşanan kuraklığa rağmen suyumuz fazla fazla yetiyor. Biz bunu tabii yeterli görmüyoruz yeni kaynakları çalışıyoruz. Şu anki suyumuz belki Kaynaşlı’nın iki katı daha nüfusa yeter ama biz yine tedbir anlamında çalışıyoruz” diyerek her türlü tedbiri aldıklarını açıklamıştı.
‘SU PROBLEMİNİ ÇÖZEMEYEN O KOLTUKTA OTURMASIN’ DEMİŞTİ
Suyun olmazsa olmaz bir ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Şahin, “Bir belediye başkanı su problemini çözemiyorsa o makamda oturmasın. Zaten bir belediye başkanının ilk el atacağı işin su olması lazım çünkü su olmazsa hayat olmaz” diyerek suyun önemine dikkat çekmiş ve belediye başkanının birinci önceliği olması gerektiği belirtmişti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri