KADININ KALKINMADA ROLÜ BÜYÜK

Gündem 6 Ağustos 2018 12:55
Videoyu Aç KADININ KALKINMADA ROLÜ BÜYÜK
A
a

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce’de görev yapan kadın basın mensuplarıyla düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi. Burada konuşan Keşir, Düzce’nin kalkınmasına kadınların etkisini göstermeyi hedeflediklerini belirtti.

24 Haziran seçimlerinin ardından meclisin tatile girmesiyle rotayı memleketleri Düzce’ye çeviren milletvekilleri ziyaret ve programlarına devam ediyor. AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de Düzce’deki kadın basın mensuplarıyla düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi.

Yaptığımız çalışmalarda bize güç kalıyor”
Sohbet havasında geçen kahvaltının ardından açıklamalarda bulunan Keşir, şu ifadelere yer verdi: “Bunu gelenekselleştirmek istiyorum. Kadınların mesleki becerilerini görünür kılalım istedik. Hem ülkenin kalkınmasına hem Düzce’nin kalkınmasına kadınların etkisini göstermek istedik. Bir ayrımcılık ama bizim ki pozitif ayrımcılık. Ben kadın duyarlılığını, kadınların sürdürülebilirlik etkisini ve proje odaklı yaklaşımını önemsiyorum. Kadınların bu anlamda becerileri çok bilinen bir gerçek. Aynı meslekten geldiğiniz için de aynı dili konuşacağımıza eminim. Hem kadın olduğunuz hem de anne olduğunuz için şehirde yapılan özellikle gençler yönünden konulara karşı duyarlısınız. Bu da bizim gözden kaçırdığımız ya da bizim yaptığımız çalışmalarda bize güç kalıyor. İyi bir döneme başladık. Yeni hükümet sistemiyle yeni bir seçime girdik.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri