KADIN FUTBOL AĞIR YARALI

Gündem 29 Ocak 2019 12:48
Videoyu Aç KADIN FUTBOL AĞIR YARALI
A
a

Türkiye Futbol Federasyonu organizesinde Kocaeli ilinde düzenlenen Genç Kızlar Turnuvasında Düzce Kadın Futbol Genç Kızlar 28 Ocak 2019 günü Saat 12:00’de karşılaştığı KDZ. Ereğli Belediye spor’dan 13-0’lık ağır bir yengi aldı.

Yeniden yapılanma sürecinde olan Düzce Kadın Futbol , Milli oyunculaRA sahip 1.lig takımı KDZ Ereğli Belediye spor karşısında direnemedi 13-0’lık mağlubiyet aldı. İlk yarıyı 6-0 geride kapatan ekibimiz ikinci yarıda da rakibine direnemeyince sahadan 13-0 mağlup ayrıldı.


Düzce Kadın Genç Kızlar bugün Kocaeli Mehmet Ali Kağıtçı Stadında saat : 12:00’de Kocaeli Yıldız Bayanlar Spor kulübü ile karşılaşacak.


2018-2019 Kadın Futbol Ligleri Müsabakaları Statüsü kapsamında, Genç Kız turnuvaları birinci kademe müsabakaları bölgesel olarak düzenlenecek gruplarda tek devreli lig usulüne göre oynanıyor.
 

Bölgesel oynanacak grup müsabakalarının tamamlanması ve puan cetvellerinin tescil edilmesini takiben, 5 takım bulunan gruplarda ilk iki sırayı alan takımlar, 3 veya 4 takım bulunan gruplarda ise grubu birinci sırada tamamlayan takımlar Genç Kız Turnuvalarında bir üst kademeye yükselmeye hak kazanacaklar
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri