İYİ PARTİLİ ÇAKAR: SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

Gündem 2 Mart 2021 15:21
Videoyu Aç İYİ PARTİLİ ÇAKAR: SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ
A
a

Düzce Ovası’na bir çivi çaktırmayan İSKİ ile yaşanan sıkıntılara çözüm getirmek amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Düzce bürokrasisi arasında köprü vazifesi üstlenen İYİ Parti İl Teşkilatı, İSKİ Düzce koordinasyonu ile sorunların hızlı ve yerinde çözüldüğünü bildirildi.

İstanbul’un su ihtiyacını karşılaması nedeniyle yüzde 80’i Düzce sınırlarında bulunan Melen İçme Suyu Havzası’ndan sorumlu olan İSKİ nihayet havza çevresindeki 300 bin nüfusu ilgilendiren alt yapı çalışmalarına başladı.
İYİ Parti Düzce İl Teşkilat Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, İSKİ ile yapılan görüşmeler ve Düzce Belediye Meclisi İYİ Parti Grup Başkan Vekili Ender Çakar’ın İSKİ Düzce koordinatörü olarak görevlendirilmesinin ardından Düzce’nin İSKİ ölçeğindeki yerel konularının hızla çözüme kavuştuğu aktarıldı.
Açıklamada görüşlerine yer verilen İSKİ Düzce Koordinatörü Ender Çakar konu ile ilgili olarak şunları kaydetti: “Düzce‘nin İSKİ ile ilgili konularına odaklanmaya ve çözüm üretmeye devam ediyoruz. Mevsim sebebi ile ortaya çıkan konu ve gecikmeler ivedilikle düzeltilmektedir. Son olarak Ağa Mahallesi’nde, İSKİ sorumluluk alanında gelen şikayetler yerinde incelenmiştir oluşan yol ve ulaşım sorunlarına müdahale edebilmiş, şimdilik ilgili yol üzerinde gerekli düzeltmeler yapıldı zemindeki suların çekilmesiyle birlikte ince reglaj yapılıp silindir  ile düzeltilip sürekli bir durum sağlanacaktır. Bundan sonra da aynı verimlilik ve hızda kentimize katkı sunmaya devam edeceğiz.”
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri