İYİ PARTİ’DEN TARIM VE KADIN ÇALIŞTAYI

Gündem 25 Mayıs 2022 16:42
Videoyu Aç İYİ PARTİ’DEN TARIM VE KADIN ÇALIŞTAYI
A
a

İYİ Parti Düzce Teşkilatları Kadın Politikaları Başkanlığı Düzce siyasetinde bir ilk olarak Tarım ve Kadın Çalıştayı düzenledi. Çalıştaya, Düzce’deki siyasi partilerin kadın kolları başkanları da katılım sağladı. Çalıştay ile ilgili konuşan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, “Düzce’nin gelişmesi ve bu gelişmede kadının emeğini ve rolünü çok önemseyen bir teşkilatız. Kısır siyasi çekişmelerden uzak, yapıcı ve verimli projeler üretmeye devam ediyoruz.” dedi.

İYİ Parti Düzce İl Başkan Yardımcısı Aslıhan Akbal Tüysüz moderatörlüğünde yapılan ve kadın emeğinin önemli temsilcilerinden olan Ulviye Dikmen, İlknur Özkök Kaşıkçı, Meral Başak, Berrin İçli Temel ve Sevil Gülsoy Düzgün’ün konuşmacılığını yaptığı panele, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Jale Uzunhasan, Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Tokaliç, Vatan Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Sönmez ve BTP Kadın Kolları Başkanı Esra Karataş da katıldı.
Sayman: Kadın emeğine ve tarımsal kalkınmaya önem veriyoruz
Yoğun ilginin gösterildiği çalıştayda kadın emeğinin ekonomiye kazandırılması ile ilgili olarak konuşan İYİ Parti Düzce Kadın Politikaları Başkanı Nuran Sayman, “Düzce Teşkilatı olarak kadın emeği, bu emeğin ev ekonomisine katkısı ve tarımsal kalkınmaya çok önem veriyoruz. Yıllardır üzerinde çalıştığımız bu vizyonun önemli aşamalarından biri olan çalıştayımıza iştirak eden tüm katılımcılara ve konuklara teşekkür ediyoruz.” dedi.
Er: Siyasi çekişmelerden uzak, verimli projeler üretmeye devam ediyoruz
Çalıştay ile ilgili konuşan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ise, “Düzce’nin gelişmesi ve bu gelişmede kadının emeğini ve rolünü çok önemseyen bir teşkilatız. Şehrimizin makus tarihini ancak orta ve uzun vadede geliştirmekte olduğumuz makro kalkınma planlarını hayata geçirirsek değiştirebileceğimizin bilinci ile kısır siyasi çekişmelerden uzak, yapıcı ve verimli projeler üretmeye devam ediyoruz. Çalıştayımıza gösterilen yoğun ilginin bu çabalarımızın toplumda da karşılık bulduğunu bize göstermesi açısından son derece önemlidir. Şehrin büyümesi Düzcelilerin ekonomik olarak daha iyi bir yaşam standardına ulaşması için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
Katılımcıların sunumları ardından soru-cevap şeklinde devam eden çalıştay ailelere verilen ürünler ve fidelerin dağıtımıyla son buldu.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri