İŞTE YENİ LOGODAN İLK DETAYLAR…

Gündem 5 Mayıs 2021 13:52
Videoyu Aç İŞTE YENİ LOGODAN İLK DETAYLAR…
A
a

Düzce Belediyesi, zamanın teknoloji ve bakış açısına göre yıllar önce tasarlanan mevcut logosunu değiştirmek için gün sayıyor. Şehrin kimliğini ve kültürünü yansıtacak olan logo, Düzce halkının öz gücünü simgeleyecek. Yeni logonun tanıtımı Ramazan Bayramı’nın ardından yapılacak.

Düzce Belediyesi mevcut logosunu değiştirmeye ilişkin başlattığı çalışmalarda sona gelindi. Yıllar önce o dönemin gereklerine uygun olarak tasarlanan mevcut logo yerine daha modern, grafik ve iletişim kurallarına uygun, şehrin kimliğini, renklerini, kültür ve tarihini yansıtacak yeni Logo’nun tanıtımı için son hazırlıklar yapılıyor.   
Tasarlanan yeni logoda gücü, heyecanı, sonsuzluğu, itibar ve soyluluğu ifade eden renkler hakim olacak.

“KURUM KÜLTÜRÜNÜ ÖNEMSİYORUZ”
Logo ile birlikte kurumsal kimlik rehberinin de oluşturulduğunu söyleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Saygın ve güvenilir bir Belediye inşa etmemiz, kurumsal başarımız açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Düzce Belediyesinin, kurumsal kültürün temel yapı taşlarından olan kurumsal kimliğine ilişkin çalışmalar uzun süredir titizlikle yürütülüyor” ifadelerini kullandı.

BELEDİYENİN AYRILMAZ DEĞERLERİ…
Başkan Özlü, belediyeye bir marka değeri ile kurumsal kimlik kazandırmak için çalıştıklarını belirterek, “Logo ile birlikte Kurumsal Kimlik Rehberimizi de hazırlıyoruz. Düzce Belediyesi olarak marka değerlerimizle ilgili stratejik çalışmalar yaptık ve rehberde kısaca bu değerlere yer verdik. Belediyemizin ayrılmaz değerlerini adil, şeffaf ve hesap verebilir, etik, yenilikçi ve değer yaratan, çevreye duyarlı ve katılımcı olarak belirledik” cümlelerini aktardı.
Yenilikçi fikirlerle projeler ürettiklerini kaydeden Özlü, “Bu değerler doğrultusunda ‘Yeni Bir Vizyonla Düzce’ için başarılı işler ve yenilikçi projeler üretiyoruz. Düzce için çalışan bir belediye olma algımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz. Biz de bu değerler doğrultusunda logomuzu şekillendireceğiz” açıklamasında bulundu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri