İŞTE ŞEHRÜL EMİN BÖYLE OLUNUYOR

Gündem 29 Mart 2022 11:54
Videoyu Aç İŞTE ŞEHRÜL EMİN BÖYLE OLUNUYOR
A
a

Yaklaşan 11 Ayın sultanı Ramazan öncesi, dar gelirli vatandaşlara Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’dan müjdeli haber geldi. Sayan kendisine ait sosyal medya platformları üzerinden yaptığı paylaşımda, Ramazan ayı içerisinde Ağrı’daki dar gelirli vatandaşların “Alacak durumda değilim, diyen her aileye günde 2 kilo et bizden” diyerek, kendileri ile irtibata geçmelerini istedi. Savcı Sayan’ın bu paylaşımı, diğer belediye başkanlarına örnek niteliğindeydi.

Yaptığı örnek davranışlarla dikkatleri üzerine çeken Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, yine gönüllere dokundu. Yardımlaşma ve paylaşma ayı olan 11 ayın sultanı Ramazan Öncesi yine dar gelirli vatandaşların yanında olan Savcı Sayan’dan, Türkiye’de ki diğer Belediye Başkanlarına örnek olacak bir adım geldi.
Ağrı’daki et almaya gücü olmayan dar gelirli vatandaşlara Ağrı Belediyesi tarafından Ramazan ayı içerisinde 2 kilo et dağıtılacağını kendisine ait sosyal medya platformlarından duyuran Sayan, yardıma muhtaç ailelerin kendileri ile irtibata geçmelerini istedi.
Sayan, sosyal medya platformları üzerinden yaptığı paylaşımda, “Ramazanda evime et alamıyorum, alacak durumda değilim diyen her aileye günde 2 kilo et bizden. Yeter ki haberimiz olsun. Daha önce de durumu iyi olmayan öğrencilerimizin YKS sınav başvuru ücretini biz yatırmıştık… AK Parti belediyeciliği hizmet belediyeciliğidir” ifadelerini kullandı.
Sayan’ın bu paylaşımı, “İşte şehrül emin böyle olunuyor” dedirtti.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri