İŞTE SALGINDA DÜZCE’DENİN SON DURUMU…

Sağlık 30 Mayıs 2021 15:13
Videoyu Aç İŞTE SALGINDA DÜZCE’DENİN SON DURUMU…
A
a

Düzce’de Koronavirüs salgını nedeniyle bir kişi daha hayatını kaybetti. Günlük vaka sayılarında ise tam kapanma sürecinin ardından başlayan düşme eğilimi hızla devam ediyor.

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınında Düzce’den ölüm haberleri gelmeye devam ediyor. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi gören bir hasta daha, doktorların yaptıkları tedavilere cevap vermeyerek, hayatını kaybetti. Son yaşanan son vefat ile birlikte, Düzce’de salgına bağlı toplam ölenlerin sayısı 184’e yükseldi.
Düzce’de, geçtiğimiz Mart ve Nisan aylarında iyice kontrolden çıkan Yeni Kovid-19 salgınında, tam kapanma süreci ile başlayan günlük vakalardaki düşüş eğilimi ise devam ediyor. Düzce’de, günlük test sayıları ve aşı uygulamaları hızla artmaya devam ederken, günlük tespit edilen vaka sayılarında ki düşüş ise, salgın tablosuna yansıdı.  Dün il genelinde dün yapılan PCR testlerinde 48 kişinin sonucu pozitif çıktı.
450 aktif hastanın olduğu Düzce’de, 20 hasta ile durumu entübe olan 10 ağır hastanın Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakım servisinde tedavileri ise devam ediyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri