İSTANBUL SEÇİMİ İÇİN ‘YILDIRIM’A OY VERİN’ DEDİ

Gündem 2 Haziran 2019 14:56
Videoyu Aç İSTANBUL SEÇİMİ İÇİN ‘YILDIRIM’A OY VERİN’ DEDİ
A
a

İstanbul Düzceliler Derneği tarafından Üsküdar Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen iftar programına katılan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, iftarın ardından Üsküdar’da kahveleri dolaşıp vatandaşlarla sahur yapan Caboğlu, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimleri için Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım’a destek istedi.

İstanbul Düzceliler Derneği tarafından organize edilen Üsküdar’daki iftar programına katılan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, iftar programı sonrası İstanbul turuna devam etti. Üsküdar’daki kahveleri dolaşan ve vatandaşlarla sohbet eden Caboğlu, yaklaşan 23 Haziran İstanbul seçimleri öncesi Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’a oy istedi.
Gecenin geç saatlerine kadar kahve ziyaretlerini sürdüren Caboğlu, sahurunu da vatandaşlarla yaptı.  Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Ankara’da yapılan MHP İl Başkanları 3. Etap toplantısına katılan Caboğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bizzat görüşmüş ve 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur ittifakının Düzce’de elde ettiği başarının İstanbul’a da yansıtılmasını ve tüm il başkanlarının İstanbul’a yoğunlaşmasını istemişti.   
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri