İSPAT ETMEZSEN…

Gündem 31 Aralık 2017 13:31
Videoyu Aç İSPAT ETMEZSEN…
A
a

CHP Düzce İl Başkanlığı Olağan Kongresi’ne katılmak üzere Düzce’ye gelen CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, adalet yürüyüşü kortejinin konakladığı alana tezeğin Keleş tarafından döktürüldüğü iddiasına Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’ten cevap geldi. Özel’i kastederek kendisine sesleniyorum diyen Keleş, “İspat etmezsen dünyanın en ş…, ahlaksız adamısın.” dedi.

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel’in geçtiğimiz cumartesi günü CHP Düzce İl Başkanlığı Olağan Kongresi’nde Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i hedef alan sözleri polemiğe neden oldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde geçtiğimiz Haziran ayında başlatılan ve 25 gün süren Adalet Yürüyüşü’nün Düzce kesiminde kortejin konakladığı alanın önüne bir kamyon dolusu tezek dökülmesinden eski Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i sorumlu tutan Özel’in, “Döktüğü tezekte 10 yıl yatırsak yine layığını bulmamış olur.” sözü üzerine Keleş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ağır bir cevap verdi.

İspat etmezsen dünyanın en ş…. adamısın”

“Ce Ha Pe'nin Genel Başkan Yardımcısı Özgür Efendi hızını alamamış, yetmemiş gene beni diline dolamış.” diyen Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer verdi: “Bahse konu hadiseye sebep olanların kim oldukları yapılan araştırmalarda çok açık belli olmasına rağmen şahsımı suçlamış. Şimdi kendisine sesleniyorum. İspat etmezsen dünyanın en ş…z, ahlaksız adamısın. Tabii ben sana bu sokma aklı veren kişiyi de çok iyi tanırım. Bence sen onun murdar bedenini gübrenin içine yatır, orada yetiştiği için hiç yadırgamaz yerini.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri