İŞLETME SAHİPLERİNİ KURALLARA UYULMASI KONUSUNDA UYARDI

Gündem 25 Eylül 2020 15:26
Videoyu Aç İŞLETME SAHİPLERİNİ KURALLARA UYULMASI KONUSUNDA UYARDI
A
a

Düzce Valisi Cevdet Atay, tüm dünyada etkisini sürdüren koronavirüs salgınına karşı denetimlerini sürdürüyor. Vali Atay, bu kez akşam saatlerinde kafeterya ve restoranlara yönelik gerçekleştirdiği denetimde, işletme sahiplerini salgına karşı alınan tedbir ve kurallara uyulması konusunda uyardı.

Tüm dünyada küresel kriz haline gelen Yeni Tip Covid – 19 tehdidi devam ediyor. Türkiye’de Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı başta olmak üzere, devletin tüm kurumları salgına karşı büyük bir mücadele veriyor.
Salgın tehdidine karşı denetimlerini sıklaştıran Düzce Valisi Cevdet Atay, 24 Eylül Perşembe akşamı kafeterya ve restoranlara yönelik denetim gerçekleştirdi. Salgına karşı alınan önlemler ile ilgili işletme sahiplerini uyaran Vali Atay, özellikle maske kullanımı, sosyal mesafe kuralı ve hijyen konusunda dikkatli olmalarını istedi.
Çalıştıkları kendi işyerlerinde Pandemi İşyeri Gözlemcisi olarak görev yapan personellerle görüşen Vali Atay, kurallara uymayan işyeri, çalışan ve müşterileri valiliğe bildirilmesini istedi. Yapılan denetimlerde herhangi bir olumsuzluk yaşanmazken, Vali Atay’ın denetimlerine devam edeceği bildirildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri