IŞIK SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Gündem 9 Ocak 2018 13:36
Videoyu Aç  IŞIK SORUNU ÇÖZÜLDÜ
A
a

Kuzey Çevre Yolu üzerinde bulunan AFAD Kavşağı’na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gelmeden önce takılan ve kısa bir süre hizmet verdikten sonra kapatılan trafik lambalarını gündeme getirdiğimiz haberimizin ardından Düzce Valiliği harekete geçti. Lambaların eksiklerinin yetkililer tarafından giderildiğini duyuran Valilik, ışıkların tekrar faaliyete geçtiğini bildirdi.

Sık yaşanan kazaların adresi olan Kuzey Çevre Yolu üzerinde bulunan AFAD Kavşağı’na, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’ne katılmak üzere bölgeye gelmeden önce takılan trafik ışıkları vatandaşlara rahat bir nefes aldırırken geçtiğimiz günlerde kapatılması dikkat çekmişti. Yıllardır sürücülerin hayatını tehlikeye sokan kavşakta Erdoğan geldiğinde alınan önlem bir nebze olsun rahat bir nefes aldırırken yalnızca birkaç gün sonra kapatılması vatandaş cephesinde konuyu sorgulamaya açtı.

Eksikler giderildi
Bu konuyu gündeme taşıdığımız haberimizin ardından Düzce Valiliği harekete geçti. Yaptığı yazılı açıklama ile kavşaktaki ışıkların tekrar faaliyete geçtiğini duyuran Valilik, “Sayın valimizin konuyu yakından takipleri sonucu Kuzey Çevre Yolu AFAD Kavşağı’ndaki trafik lambalarının eksiklikleri karayolları yetkilileri tarafından giderilerek yeniden faaliyete başlamıştır.” ifadelerine yer verdi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri