İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Gündem 28 Ocak 2020 17:00
Videoyu Aç İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
A
a

Düzce Teknopark, Ankara Üniversitesi Teknokent ile çeşitli çalışma konularını kapsayan iş birliği protokolü imzaladı.

Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşen imza törenine; Düzce Üniversitesi Rektörü ve Düzce Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Düzce Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Özkan Şahin, Ankara Üniversitesi Teknokent Genel Müdürü ve TTO Yöneticisi Şebnem Doğan ve davetli konuklar katıldı.
İş birliği protokolünü Düzce Teknopark adına Düzce Üniversitesi Rektörü ve Düzce Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Ankara Üniversitesi Teknokent adına ise Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş imzaladı. Protokol; iş birliğinin ve bilgi paylaşımının artmasını, bölgelerinden gelen taleplerin karşılanmasında ihtiyaç halinde tarafların birbirine destek olmalarını, saha ziyaretlerini, geçici personel ağırlamayı ve personel eşleştirme yöntemleriyle karşılıklı iletişim içerisinde faaliyetler yürütmeyi kapsıyor.
Protokol; uzmanlık alanlarına göre taraflar arasında karşılaştırma yapılabilmesine ve örnek uygulamaların yerinde incelenebilmesine olanak sağlıyor. Mevcut proje süreçleri ile ilgili bilgi paylaşımlarına imkan veren protokol; katma değerli hizmetler kapsamında kuluçka merkezi, eğitimler, heyetler vb. konularda yerinde inceleme, eğitim ve bilgilendirme hizmeti gibi birçok fayda sağlıyor.
İş birliği protokolü imza töreninde; Düzce Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi arasında ikili iş birliği imkanları da görüşülerek gelecek dönemlere ilişkin çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri