IRAKLI ÇİFTİN DÜĞÜN MUTLULUĞU

Gündem 15 Ağustos 2018 11:36
Videoyu Aç IRAKLI ÇİFTİN DÜĞÜN MUTLULUĞU
A
a

Irak'ın başkenti Bağdat’tan Türkiye’ye gelen ve Düzce’de yaşayan Ahmet Salim Hüseyin ve Alya Ala, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın destekleriyle mutluluğa erişti. Dünyaevine giren çiftin düğün aracı da Başkan Ay’ın makam arabası oldu.

Bir yıl önce tanışan ve durumları olmadığı için Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’dan destek isteyen Iraklı Ahmet Salim Hüseyin ve Alya Ala, dünya evine girdi. Üstelik düğün arabaları Başkan Ay’ın makam arabası oldu.

Zaten o, Düzceliler’in aracıdır”
Düğüne katılan Belediye Başkanı Dursun Ay, çok mutlu olduklarını söyleyerek şu ifadelere yer verdi:“Burada Ahmet ile Alya’nın düğünlerini yapıyoruz. Bu arkadaşlarımız Bağdatlı. Belediyeye bana geldiler. “Biz düğün yapmak istiyoruz ama böyle bir imkanımız yok, bize yardımcı olur musunuz?” dediler. Biz de burada zaten imkanlarımız var. Kendilerinin burada düğünlerini yapıyoruz. Çok mutlu oldular, biz de mutlu olduk. Belediye olarak onlar bizim misafirlerimiz. Biz onlara burada kuçak açmak durumundayız. Bizim memleketimize geldiler, sığındılar, dolayısıyla onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Kendilerine ömür boyu mutluluklar diliyorum. Bu, bizim Düzce’mizin şanı, şerefidir. Düzceliler adına olarak onların burada düğününü yapıyoruz. Bizim için mutluluk verici bir hadisedir. Tabii ki bunların düğün arabaları da yok. Bizim belediyenin makam aracını da kendilerine tahsis ettik. Daha önce de bir kızımız, belediye makam aracıyla gelin olmak istedi. Ona da verdik. Biz isteyene aracı veririz. Zaten o, Düzceliler’in aracıdır. O yüzden hiçbir problem yok.”

Belediye başkanına çok teşekkür ediyorum”
Başkan Ay’da teşekkür eden gelin Alya Ala ise yaptığı konuşmada şu şekilde konuştu: “Bir yıl önce tanıştık, ondan sonra istemeye geldi ve babam beni verdi. Verdikten sonra Başkan Bey’in yanına gittik. Şimdi biz mutlu olduk, gerçekten çok güzel bir şey. Belediye başkanına çok teşekkür ediyoruz. Türkçe bilmeyen eşim de diyor ki ben belediye başkanına çok teşekkür ediyorum.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri