İPİ İSMETPAŞA ORTA OKULU GÖĞÜSLEDİ

Gündem 19 Nisan 2019 14:03
Videoyu Aç İPİ İSMETPAŞA ORTA OKULU GÖĞÜSLEDİ
A
a

Düzce Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile hayat geçirilen 14. Orta Okullar Arası Bilgi Yarışması Belediye Kültür Merkezi’nde yapıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ile İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’in de katıldığı bilgi yarışmasında öğrenciler kıyasıya mücadele etti. Yarışma sonunda finale kalan okullar İsmetpaşa, Mustafa Kemal ve Hafız Mehmet Akif İnan Orta Okulları oldu.

Düzce Belediyesi ile Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve bu yıl 14.’sü düzenlenen Orta Okullar Arası Bilgi Yarışması’nın ilk etabı Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İlimizdeki orta okul öğrencilerinin kıyasıya mücadele ettiği yarışmaya Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Şubat ayında başlayan ve bugün 2. Turu yapılan yarışmada türkçe, matematik, fen, sosyal bilgiler ve genel kültür branşlarından toplam 20 sorunun sorulduğu yarışmada öğrenciler finale kalabilmek için ter döktüler. Birinci etaptan bu yana 40 okulun katıldığı yarışmada ipi göğüsleyen İsmetpaşa Orta Okulu oldu. Yarışmada ikinciliği Mustafa Kemal Orta Okulu, üçüncülüğü ise Hafız Mehmet Akif İnan Orta Okulu hak etti. Sorulara verdikleri yanıtlarla dereceye giren üç okulun öğrencileri büyük takdir topladı. Okullarını temsilen yarışmaya katılan öğrencilere ödülleri Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit tarafından verildi.     
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri