İLK ÜYE YEMENİCİ, İKİNCİ ÇAKIR!

Gündem 14 Ocak 2019 09:32
Videoyu Aç İLK ÜYE YEMENİCİ, İKİNCİ ÇAKIR!
A
a

Akçakocalı Romanlar bir dernek çatısı altında birleşiyor. Düzce Roman Derneği tarafından Akçakoca’da gerçekleştirilen çalıştayda bir araya gelen Romanlar birlikte neler yapabileceklerini tartıştı.

Akçakocalı Romanlar bir dernek çatısı altında birleşmek için ilk resmi adımı attı. Düzce Roman Derneği tarafından Akçakoca’da çalıştay düzenlendi.

Akçakocalı Romanlar bir dernek çatısı altında birleşiyor. Düzce Roman Derneği tarafından Akçakoca’da gerçekleşen çalıştayda bir araya gelen Romanlar birlikte neler yapacaklarını tartıştı. 

Belediye nikah salonunda gerçekleşen çalıştaya bölge illeri ve ilçelerinden Roman dernekleri temsilcilerinin yanı sıra AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ile AK Parti ilçe yönetim kurulu da katıldı.

Çalıştayın açılış konuşması Düzce Romanlar Derneği Başkanı Sibel Gün Çabuk tarafından gerçekleştirildi. Ardından kürsüye çıkan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, her türlü desteği vereceğini ifade ederek, "Dernek kurulduğunda birinci üye olmayı çok isterim.” şeklinde konuşunca salonda alkış tufanı koptu.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır da Romanlarla ilgili olarak AK Parti hükümetleri eliyle sınırsız sayıda açılım, çalıştay ve benzeri programların yapıldığını söyledi. Milletvekili Çakır, ayrıca Roman Derneği kurulduğunda kendisinin seve seve ikinci üye olmayı istediğini söyledi.

Çalıştayın sonunda Akçakoca’da bir dernek kurma kararı alındı. Roman Çalıştayı, gündeme ilişkin konuşmaların ardından toplu hatıra fotoğraflarının çekimiyle sona erdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri