İLK TEST SÜRÜŞÜNÜ BAŞKAN YANMAZ YAPTI

Gündem 30 Aralık 2021 09:52
Videoyu Aç İLK TEST SÜRÜŞÜNÜ BAŞKAN YANMAZ YAPTI
A
a

Akçakoca Belediyesi araç envanterine kazandırılan yeni çöp kamyonunun ilk test sürüşünü Başkan Yanmaz yaptı.

Akçakoca Belediyesi vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak için araç parkurunu genişletmeye devam ediyor. Belediye, hibe olarak aldığı 1 adet çöp kamyonunu araç filosuna ekledi.
Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ın diyalogları ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından yaklaşık 800 bin TL değerindeki çöp kamyonu Akçakoca Belediyesi’ne kazandırıldı.
Akçakoca genelinde 6 çöp kamyonu ve 24 personel ile temiz şehir anlayışı ile çöpler toplanarak vatandaşa hizmet veriliyor. Akçakoca’nın her geçen gün büyümesi ve gelişmesi nedeni ile ihtiyaç duyulan 11+1 metreküplük çöp kamyonu, İlçede kullanım alanlarında kullanılmaya başlanacak.
Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Bildiğiniz üzere Akçakoca’nın nüfusu 30 bin, yaz nüfusu 250- 300 bin civarına çıkıyor. Dolayısı ile özellikler yaz aylarında yoğun mesai harcamak zorunda kalıyorduk. Çöp Kamyonu ihtiyacımızı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımıza ileterek talebimizi oluşturduk. Çöp Kamyonu talebimizi sağ olsun Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum destekleyerek belediyemize hibe etti. İnşallah önümüzdeki dönemlerde, çöp sorunu ile ilgili bir sıkıntımız kalmayacak. Bu aracın İlçemize kazandırılmasında Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’a, AK Parti Düzce İl Başkanımız Mustafa Keskin’e, MHP Düzce İl Başkanımız İlhami Caboğlu’na çok teşekkür ediyorum. Belediye olarak amacımız hemşerilerimize hizmet üretmek, araç filomuza kazandırdığımız çöp kamyonumuz ilçemize hizmet vermeye bugün itibari ile başladı. İlk günkü heyecan ile İlçemiz için gece, gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri