İLGİNÇ SEÇİM ÇALIŞMASI....

Gündem 12 Mart 2019 17:55
Videoyu Aç İLGİNÇ SEÇİM ÇALIŞMASI....
A
a
31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren belediye başkan adayları giderek kızışan yarışta farklı yöntemler de denemeye başladılar. MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ın seçim afişi, Düzce Belediye Meydanı’nın üzerinde planörle uçuruldu. Bıyık, yapılan seçim çalışması için ‘İstikbal göklerdedir’ dedi.
31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere 19 gün kala adaylar da çalışma temposunu artırmaya başladı. MHP Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık belediye meydanında ilginç bir seçim kampanyası yaparak dikkatleri üzerine çekti. Bıyık’ın seçim afişleri planörle Düzce semalarında gezdirildi. Meydanda o sırada Erdoğan Bıyık da hazır bulundu.
“İstikbal göklerdedir!”
Burada seçim kampanyasına ilişkin bir değerlendirmede bulunan Bıyık, şunları söyledi: “Bunu bir gönüllü arkadaşımızla Sedat kardeşimiz organize etmişler. Biz yerden çalışıyoruz sevgili kardeşimiz de havadan çalışıyor. Herkes göklere bakıyor inşallah hayırlısıyla hem yerde hem göklerde çalışıyoruz halkımızın takdiriyle inşallah Düzce Belediyesi’ni alacağız. İstikbal göklerdedir! Düzce halkında bugün muhteşem bir heyecan oldu. İlk önce insanımıza dokunmalıyız herkesin başı göklere bakıyor bu da güzel bir görüntü. İnşallah havalar iyi oldukça devam edebileceğim.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri