İLDE KOLTUK GIDIYOR, 3 ADAY VAR!

Gündem 20 Kasım 2018 15:44
Videoyu Aç İLDE KOLTUK GIDIYOR, 3 ADAY VAR!
A
a

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 'keskin' viraja girdi. İddialara göre; Keskin, yerel seçimlere kadar il başkanlığı görevinden ayrılacak. Yerine 3 muhtemel aday var... Daha önce hem vekillik hem de il başkanlığı görevlerinde bulunan Fevai Arslan ve Metin Kaşıkoğlu ile partinin önemli isimlerinden Ali Dilber...

AK Parti Genel Merkezi'nin Düzce için yeni bir tasarrufa gitmeye hazırlandığı kulislerde dillendirilmeye başladı. Buna göre; çalışmaları mercek altına alınan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin'in zor bir sürece girdiği konuşuluyor.

Parti işi sıkı tutuyor
24 Haziran Seçimleri'nde kalesi gibi gördüğü Düzce'de 1 vekilliğin MHP'ye kaptırılmasının şokunu atlatamayan parti, yerel seçimlerde benzer bir sürprizle karşılaşmak istemiyor. Bunun için işi sıkı tutan üst yönetim, Düzce'de seçimi iyi idare edecek bir ismin il başkanlığı koltuğuna oturmasını istiyor.
"Keskin" viraj!
Söylentilere göre; oy kaybının önüne geçemeyen, önceki dönemlerde yerel yöneticilerle ters düşen, Düzce'nin geleceği adına önem taşıyan özel idare genel sekreterliği gibi makamlarla ilgili kesin sonuç ortaya koyamayan ve parti içi krizleri başarılı yönetemeyen Keskin'in görevi bırakması üzerinde duruluyor.

Sık sık Ankara'ya gidiyor
Gönlünde Düzce Belediye Başkanlığı yatan ancak genel merkezden olur alamayan Keskin'in şu günlerde sık sık soluğu Ankara'da almasının nedeni olarak da bu sıkıntılı süreç gösteriliyor. AK Parti'nin 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'ne teşkilatın başındaki Keskin'le gitmeyeceği iddia edilirken, şimdiden yerine gelmesi muhtemel isimler de telaffuz edilmeye başlandı.

İşte muhtemel adaylar
Daha önce hem vekillik hem de il başkanlığı görevlerinde bulunan Fevai Arslan ve Metin Kaşıkoğlu'nun yeniden il başkanlığına getirilebileceği konuşuluyor. Ancak yeni bir yüz ve yeni bir solukla teşkilatlara hareket gelmesi düşüncesinin ağır bastığı vurgulanıyor. Bu noktada ise eski Baro Başkanı Avukat Ali Dilber'in ismi ön plana çıkıyor.Düzce'de tüm belediyeleri elinde bulunduran AK Parti, fire vermeden seçimi atlatmak isterken, il başkanlığı ile ilgili atacağı adım merakla bekleniyor.

İl başkanlığına talip çok!
Öte yandan İsa Şengüloğlu, Fahrettin Şengür, Hasan Aktürk ve Hasan Küçük'ün de il başkanlığı için kulis çalışmaları yaptığı duyumu alındı.

1000
icon
haluk 21 Kasım 2018 00:11

Düzcedeki oy kaybının baş sorumlusu görevden alınan başkan keleş ve vekil sıralamasındaki hata kimse kafasını kuma gömmesin bu seçimde de çok büyük süpriz çıkacak ben AK partiliyim sohbet etiyi bir çok CHP li arkadaşlar Düzcede MHP hep ikinçi bu sefer istemiyerek MHP ye oy vereceiz diyen çok kişi gördüm konuşdum Düzcede MHP iyi bir aday çıkarır sa süpriz olur

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 14:18
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri