İLÇE MERKEZİ KÖŞE BUCAK TEMİZLENDİ…

İlçe Haber 24 Haziran 2021 15:30
Videoyu Aç İLÇE MERKEZİ KÖŞE BUCAK TEMİZLENDİ…
A
a

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un talimatıyla ilçe merkezinde temizlik seferberliği başlatıldı. Belediye ekipleri, park, bahçe, cadde ve sokaklarda köşe bucak temizlik çalışması yaptı.

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, ilçede temizlik seferberliği balattı. Çilimli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, “Daha Temiz Bir Çilimli” sloganı ile “Köşe Bucak Temizlik” çalışması yaptı.
 Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un talimatıyla başlatılan çalışmalarda, belediye ekipleri büyük bir titizlikle park, bahçe, cadde ve sokakları temizledi. Belediye ekipleri ayrıca, çocuk parkı ve bozulan yollarda bakım onarım çalışması yaptı. Günlük devam edecek olan temizlik çalışmaları vatandaşların takdirini topladı.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Muhsin Yavuz,  “Elimizin değdiği her yeri güzelleştirmeye devam ediyoruz. Köşe bucak temizlik çalışmamız kapsamında mahallelerimize toz kondurmuyoruz. Park ve yollarda tamir ve bakım hizmetleri yapıyoruz. Gönlünüz kadar temiz bir Çilimli için canla başla çalışıyoruz” diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
kklklllkkdsa