İLAN

Resmi İlan 1 Eylül 2016 12:00
A
a

T.C DÜZCE İCRA HUKUK MAHKEMESİNDEN

ESAS NO:2015/382 Esas

DAVACI:TOTAL OİL TÜRKİYE A.Ş.

DAVALI:YILDIZ PETROL ÜRÜNLERİ SAN TİC LTD.ŞTİ

Davacı, TOTAL OIL TÜRKİYE A.Ş vekili tarafından davalılar ERKAN ÖZKASAP ve YILDIZ PETROL ÜRÜNLERİ SAN TİC LTD.ŞTİ aleyhine açılan, mahkememizin yukarıda belirtilen esas numarasına kayıtlı davada; dava dilekçesi ve bilirkişi raporunun davalılardan Yıldız Petrdol Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.ne tebliğ edilemediği, şirketin sicile kayıtlı adresinin de tebliğe elverişsiz olduğu anlaşıldığından dava dilekçesi ve bilirkişi raporu içeriği ile duruşma gününün ilanen tebliğine karar verilmiştir.

Davacı tarafça Düzce 1. İcra Müdürlüğünün 2018/1146 Tal. Sayılı dosyasında Düzce Merkez, Uzun Mustafa mah. 1700 parselde kayıtlı taşınmaza icra müdürlüğünce düzenletilen 07/07/2015 tarihli kıymet takdir raporunda biçilen toplam 167.856,00. TL değerin düşük olduğu iddia edilerek taşınmazın değerinin mahkememizce belirlenmesi istenilmiş olup,

Mahkememizce 04/09/2015 tarihinde yapılan keşif ve bilirkişi incelemesi sonucunda bilirkişilerce taşınmazın arsa vasıf ve mahiyetine göre toplamda 180.768,00. TL değer takdir edilmiştir. Bu nedenle 14/06/2016 günü saat 14:05'de Mahmemiz duruşma salonunda yapılacak duruşmada bizzat hazır bulunmanız veya kendinizi bir vekille temsil ettirmeniz, işbu ilanın tebliğ tarihinden itibaren davaya ve bilirkişi raporuna 2 haftalık süre içersinde cevap vermeniz, itiraz ve beyanlarınızı sunmanız, aksi takdirde yokluğunuzda yapılan işlemlere itiraz edemeyeceğiniz, yargılamaya devam edilerek davanın kesin olarak hükme bağlanacağı hususu ilanen tebliğ olunur.  

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri