İL SAĞLIK MÜDÜRÜ YILMAZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Gündem 17 Haziran 2020 16:18
Videoyu Aç  İL SAĞLIK MÜDÜRÜ YILMAZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
A
a

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz,  Akçakoca İlçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Koronavirüs salgınında başlayan yeni normalleşme süreci kapsamında hastanede yapılan çalışmaları inceleyen Yılmaz,  Akçakoca İlçe Devlet Hastanesinin daha modern hale getirilmesi için başlatılan tadilat çalışmalarını da kontrol etti.

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, koronavirüs salgınında başlayan yeni normalleşme süreci kapsamında Düzce genelindeki hastaneleri ziyaret etmeye devam ediyor. Dr. Yılmaz son olarak  Akçakoca İlçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Covid-19 salgınında yeni normalleşme sürecinde yapılan çalışmalar ve alınan önlemler hakkında bilgiler alan Yılmaz, sağlık çalışanlarına kolaylıklar diledi.
Akçakoca İlçe Devlet Hastanesi binasında vatandaşlara daha modern ve kaliteli alanlarda hizmet sunmak abacıyla başlatılan dış cephe boyama, yenileme ve tadilat çalışmalarını yerinde inceleye Yılmaz, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
 
Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nden randevular ile ilgili önemli açıklama
Düzce İl Sağlık Müdürlüğü randevular ile ilgili bilgilendirilmelerde, vatandaşların iletişim bilgilerinin güncel olması gerektiği vurgulandı. Yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:  “Muayene randevuları ile ilgili zorunlu durumlara bağlı olarak gerçekleşen tüm değişiklikler için  vatandaşlarımız bilgilendirilmektedir. Bilgilerin ulaşmaması durumunda  sisteme kayıtlı olan iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekmektedir.”
 
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pkmyas