İL GENELİNDEKİ PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ

Siyaset 9 Ekim 2020 12:27
Videoyu Aç İL GENELİNDEKİ PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ
A
a

Düzce’deki AK Partili belediye başkanları ile AK Parti Düzce yönetimi, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantıda il genelinde yapılacak yatırımlar ve projeler masaya yatırıldı.

AK Partili belediye başkanları ve Düzce AK Parti yönetiminin katılımıyla istişare toplantısı düzenlendi. Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve AK Parti İl Yerel Yönetimler Başkanı Sinan Aydın katıldı.Toplantıda Düzce’nin ilçe ve beldelerinde yapılacak yatırımlar ve projeler masaya yatırıldı.
KILIÇ: YORULMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM
Toplantının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Beyköy Belediye Başkanı Kılıç, “İlimiz, ilçelerimiz ve beldelerimiz de gerçekleştirilecek projeler hakkında istişare toplantısını beldemizde gerçekleştirdik misafirlerimize teşekkür ediyorum. Daha güzel bir Düzce için durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
HABER: Mehmet GÜNESEN

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri