İL BAŞKANLARI YILIN SON TOPLANTISINI YAPTI

Gündem 28 Aralık 2019 17:00
Videoyu Aç İL BAŞKANLARI YILIN SON TOPLANTISINI YAPTI
A
a

Düzce Siyasi Parti İl Başkanları Toplantısı'nın 8.'si Büyük Birlik Partisi Düzce İl Başkanı Engin Bedir'in ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantının bu ayki bürokrat konuğu Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım oldu.

Düzce'deki siyasi parti il başkanları, yılın son istişare toplantısı için Büyük Birlik Partisi il binasında bir araya geldi. 8. istişare toplantısının bürokrat konuğu ise Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım oldu.Şehrin sorun ve ihtiyaçları ile Yüksek Hızlı Tren başta olmak üzere önemli projelerin ele alındığı toplantı öncesi basına kısa bir açıklamada bulunan ev sahibi BBP Düzce İl Başkanı Engin Bedir, her ay düzenledikleri Düzce İl Başkanları Toplantısı'nda 8. kez buluştuklarını belirterek, şöyle devam etti:
"Her ay toplantımızda ilimizin problemleri ile ilgili herkes bir problemi dile getiriyor. Bu sorunları masaya yatırıyoruz. İcranın başındaki il başkanımız vasıtasıyla problemlerin bir çoğunu da çözüyoruz. Bizim pek sahada olmamamıza rağmen bizi adımıza da bu problemleri takip takip eden il başkanlarımıza sağ olsunlar. Görevlerini iyi bir şekilde yerine getiriyorlar. "Çin'i lanet, Uygur Türkleri'ne Destek" mitingimize katılan tüm siyasi partilerimize Alperen Ocakları ve Büyük Birlik Partisi adına teşekkür ediyorum. Tüm sivil toplum kuruluşlarına ve vatandaşlara teşekkür ediyorum. Mazlumların sesi olmak insanlığımızın bize yüklediği bir vazife olduğu için her daim mazlumların yanında olduğumuzu bildiriyorum. Acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktık. 2019'da ülkemiz büyük ve kritik eşiklerden geçti. 2020 yılının tüm ülkemize, tüm İslam alemine, tüm dünyaya barış, sevgi ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Halkımızın yeni yılını kutluyorum. Aynı zamanda Mekke'nin fethini de buradan kutluyorum."
Bedir'in konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri