İL BAŞKANI KESKİN OPERASYON GEÇİRDİ

Gündem 9 Aralık 2019 17:26
Videoyu Aç İL BAŞKANI KESKİN  OPERASYON GEÇİRDİ
A
a

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, kulağındaki rahatsızlık nedeniyle bugün devlet hastanesinde ufak bir operasyon geçirdi. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Keskin, Türkiye’nin en genç ili Düzce’nin 20. yaşı nedeniyle yayımladığı mesajda, depremlerin ardından yeniden ayağa kalkarak koşmaya başlayan Düzce ilinin her alanda gelişmesi ve kalkınması için canla başla çalışacaklarını vurguladı.

 
AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce'nin il oluşunun 20. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İl Başkanı Mustafa Keskin, mesajında Ankara ve İstanbul gibi iki metropolün arasındaki Düzce'nin cazibe merkezi haline getirmek için çalıştıklarını vurguladı.
Keskin, şu görüşlere yer verdi: "Türkiye'nin en genç ili olan Düzce'miz iki büyük depremin ardından neredeyse çehresi tamamen değişmiş ve 20 yıl içinde dizlerinin üstünde çöken bir il yeniden ayağa kalkarak koşmaya başlamıştır. En genç il olmamız hasebiyle daha çok çalışarak hem il olmanın gereklerini hem de hemşehrilerimize en iyi hizmetin gelmesi için hiç durmadan hizmet etme yarışı içine girdik. Ankara ve İstanbul gibi iki metropolün arasındaki Düzce'mizi cazibe merkezi haline getirerek, sosyal, kültürel ve ekonomik olarak gelişimini tamamlamak en önemli ve birinci önceliğimiz oldu. Sosyal barışın ve huzurun sağlandığı ilimizin gelişip kalkınmasında emeği olan tüm kurumlarımıza, vatandaşlarımıza ve hükümetlerimize teşekkür ediyorum. Düzce'mizin il oluşunun 20. yıl dönümünü kutlar, ilimizin her alanda gelişimini sürdürmesi ve kalkınmasının sağlanması için canla başla çalışacağımızı bildiririz."
Başkan artık duyamadıklarını da duyacak
Öte yandan orta kulak iltihabı nedeniyle bir süredir rahatsız olan Keskin, ağrıları artınca doktorunun kararıyla ameliyat masasına yattı. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde bugün bir operasyon geçiren Keskin’in evinde istirahat ettiği öğrenildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri