İKİ KİŞİNİN GÖREVİNİ BİR KİŞİ YAPACAK

Gündem 29 Ocak 2020 17:43
Videoyu Aç İKİ KİŞİNİN GÖREVİNİ BİR KİŞİ YAPACAK
A
a

Düzce Belediyesi Basın Müşavirliğine Feride Güçlü atandı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü basın ve halkla ilişkiler biriminden sorumlu Burçin Sarıcan’ı yetkilerini alarak, insan kaynakları bölümüyle görevlendirdi. Basın ve Halkla ilişkilerin başında olan Muharrem Yılmaz da görevinden alınarak Beyaz masada görevlendirildi.
Geçtiğimiz günlerde basında çıkan haberlere,  belediye adına yapılan açıklamalarda seviyesiz ve suçlayıcı ifadelerle kurumsal dile uymayan açıklamalar yapan birimin başında Burçin Sarıcan ve Muharrem Yılmaz bulunuyordu.
Özellikle yapılan haberleri algı ve yalan haber olarak açıklama cihetine giden bu ikilinin görevlerine son verildi.
Feride Güçlü bugünden itibaren Basın Halkla İlişkiler’in yansıra kurumsal iletişim ve basın müşavirliği görevlerinde bulunacak.
Görevden el çektirilen Burçin Sarıcan Akçakoca AK Parti Gençlik kolları başkanlığı ve Parti yönetimi görevlerinde bulunmuştu. Bakanlık döneminde Faruk Özlü’nün tavassutu ile Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığına memur olarak atanan Sarıcan Başkan Özlünün seçilmesinden sonra Düzce Belediyesi’nde İnsan Kaynakları Müdürü olarak göreve başlamıştı.
Sarıcan’ın Bakan Özlü’nün yanında hatırı sayılan bir kabul gördüğü bilinirken verilen görev ve sorumluğu taşıyamaması görevden alınmasına sebep oldu.
 
 
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri