İHTİYAÇ SAHİPLERİ VE HAYIRSEVERLER ARASINDA KÖPRÜ VAZİFESİ GÖRÜYOR

Gündem 14 Eylül 2020 10:01
Videoyu Aç İHTİYAÇ SAHİPLERİ VE HAYIRSEVERLER ARASINDA KÖPRÜ VAZİFESİ GÖRÜYOR
A
a

Beşir Derneği Düzce Temsilciliği, Düzce’de ki ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatmaya devam ediyor. Bağışçılardan toplanan gıda, temizlik ve giyim malzemeleri, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor.

Koronavirüs salgınında kısıtlamaların olduğu dönemde maddi durumu iyi olmayan ailelere yaptıkları yardımlarla dikkatleri üzerine çeken Beşir Derneği Düzce Temsilciliği, ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor.
Düzce’de hayırseverler tarafından yapılan bağışlarla ekonomik sıkıntı yaşayan ailelere gıda, temizlik ve giyim malzemelerini kapılarına kadar götürerek teslim eden Beşir Derneği Düzce Temsilciliği ekipleri, ihtiyaç sahiplerinin hayır dualarını alıyor.
Bu kapsamda ihtiyaç sahibi vatandaşlara koliler halinde eylül ve ekim ayı yardımlarını kapılarına kadar ulaştıran Beşir Derneği, aynı zamanda dar gelirli aileler ile hayırsever vatandaşlar arasında köprü vazifesi görüyor.
Konu ile ilgili Beşir Derneği Düzce İl Temsilciliği tarafından yapılan açıklamadı, “Düzce'de ihtiyaç sahibi ailelere, gıda, temizlik ve giyim yardımları yapan Beşir Derneği, hayırlara vesile olmaya devam ediyoruz. Beşir Derneği Düzce Temsilciliği olarak eylül ve ekim ayı yardımlarını dağıtımını yaptık. Bağışçılarımızın emanetini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri