İHALEYİ OXİJEN ŞİRKETİ KAZANDI

Gündem 1 Temmuz 2022 17:36
Videoyu Aç İHALEYİ OXİJEN ŞİRKETİ KAZANDI
A
a

Düzce Belediyesi tarafından 300 bisiklet ve 4 büfe ihalesi gerçekleştirildi. 4 firmanın girdiği ihalede, kazanan Oxijen Reklamcılık oldu.

Bugün Düzce Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda düzenlenen ihaleye Efor, Oxijen Reklamcılık ve Düzce Ulaşım A.Ş. olmak üzere 3 şirket girdi. Kapalı zarf usulü gerçekleştirilen ihaleyi, en yüksek teklifi yüzde 11 ciro payı ile Düzce firması Oxijen Reklamcılık kazandı.
Bir önceki ihaleyi kazanan Efor firması da yeni ihaleye katılım sağladı. Düzce’de elektrikli bisiklet ve scooter ile büfe hizmetini başarıyla yürüten Efor firması teklifini yüzde 5, Düzce Belediyesi şirketi Ulaşım A.Ş ise yüzde 5,5 ciro payı olarak açıkladı.
Geçen yıl yapılan bisiklet ve büfe ihalesini Efor firması yüzde 5 ciro payı ile kazanmıştı.
Belediyelerin scooter hizmeti vermemesi yönünde alınan karar doğrultusunda yenilenen ihaleyi kazanan Oxijen Reklamcılık, şartnameye göre kira yerine, aylık cirosunun yüzde 11’ini Düzce Belediyesi’ne ödeyecek.
Yine şartnamede 300 bisikletin ve 4 büfenin bir ay içinde faaliyete geçirilmesi şartı kondu. Büfeler ise Konuralp, Millet Bahçesi, Krempark AVM önü ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servis önü olmak üzere 4 ayrı noktada faaliyet gösterecek.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri