İGM DE OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI

Gündem 18 Ekim 2019 16:02
Videoyu Aç İGM DE OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI
A
a

Düzce İl Genel Meclisi başarılı operasyonlarla devam eden Barış Pınarı Harekatı dolayısıyla olağanüstü gündemle toplandı. Toplantıda Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve kahraman Mehmetçiklere destekler dile getirildi.

Düzce Belediye Meclisi'nden sonra Düzce İl Genel Meclisi de Barış Pınarı Harekatı için olağanüstü gündemle toplandı.

İl Genel Meclis üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin sınır ötesinde gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekâtı'na tam destek vermek için bu sabah Düzce İl Özel İdaresi Meclis Salonu'ndaki yerlerini aldı. İl Genel Meclis üyelerinin yanı sıra muhtarlar ve özel idare yöneticilerinin de hazır bulunduğu oturuma AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin de katıldı.

Toplantıda, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)'nce başlatılan Barış Pınarı Harekatı dolayısıyla Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve kahraman Mehmetçiklere destekler dile getirildi.

Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal başkanlığında gerçekleştirilen olağanüstü oturumda, birlik ve beraberlik mesajları verilerek, “Devletimizin, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Mehmetçiğimizin yanındayız.” denildi.

Toplantı sonunda meclis üyeleri, Türk Bayrakları ile fotoğraf çektirdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri