İFTAR PROGRAMINDA ÇARPICI İFADELER

Gündem 29 Mayıs 2018 11:43
Videoyu Aç İFTAR PROGRAMINDA ÇARPICI İFADELER
A
a

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından partililer için düzenlenen iftar programına AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ile Milletvekili Adayı Ayşe Keşir’in çarpıcı ifadeleri damga vurdu. Bazı söylentilerin kulağına geldiğini kaydeden Keşir ve Keskin, “Recep Tayyip Erdoğan’a oy verip vekillere oy vermeyeceğiz” dedikodularının FETÖ’cü ağzı olduğunu savundu.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tüm teşkilat mensuplarıyla iftar programında bir araya geldi. AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Milletvekili Fevai Arslan, AK Parti Düzce Milletvekili adayları Fahri Çakır, Ayşe Keşir ve Numan Çabuk, AK Parti il yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları, merkez ilçe teşkilatı, belediye başkanları, ilçe başkanları, il genel meclisi üyeleri, belediye meclis üyeleri katıldı.

Erdoğan’a oy verip vekillere oy vermeyeceğiz dedikoduları FETÖ’cü ağzıdır”
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin iftar programında yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Tüm teşkilatlarla birlikte çalışmaktan dolayı gurur duyuyorum. Düzce özel bir il. Son 4 yılda teşkilatın gayretleri ile Düzce’nin AK Parti’nin yıkılmaz kalesi oldu. Millet demek AK Parti demek. Recep Tayyip Erdoğan’a oy verip vekillere oy vermeyeceğiz dedikoduları FETÖ’cü ağzıdır. Bu dava Recep Tayyip Erdoğan’a yoldaş olma davasıdır. Biz de bu seçimde milletimize hizmetkârlığa devam etmek için gayretle gece gündüz çalışacağız. Bu mübarek günde birlikte olmaktan, birlikte çalışmaktan şeref duyuyorum ve sizleri Allah’a emanet ediyorum.”

Bu işin sonunda maneviyat var, sevap var”
AK Partinin meşakkatli bir süreçte bugünlere geldiğinin altını çizen AK Parti Düzce Birinci Sıra Milletvekili Adayı Fahri Çakır, “16 yılda her noktayı ilmek ilmek işleyen her kademesinde alın teri olan mazlumların lideri ve umudu olan bir liderimiz var. 24 Haziran’da da bu umutların sizlerin gayretleri ile yeşerecek. Bu işin sonunda maddiyat yok, para yok, bu işin sonunda maneviyat var, sevap var, insanları mutlu etmek var.” dedi.

Milletvekillerine oy vermeyeceğim diyen FETÖ’cü ağzıyla konuşuyor”
AK Parti Düzce 2. Sıra Milletvekili Adayı Ayşe Keşir, hararetli konuşmasında şunları kaydetti:“16 yıldır AK Parti’nin Lideri Recep Tayyip Erdoğan, her 3-4 ayda bir sorunlarla, e muhtıralarla, darbe girişimleri ile boğuşuyor. Birçok sorunla yıllardır boğuşan bir liderin dimdik ayakta durduğu yerde teşkilatların paniğe kapılması kabul edilemez. Mazlumların umudu, emparyallere meydan okuyan bir liderimiz var. Cumhurbaşkanı olarak Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceklerini ancak milletvekillerine oy vermeyeceklerine dair söylentiler kulağıma geliyor. Kim başkomutanı askersiz bırakmak için konuşuyorsa bilin ki o FETÖ’cü ağzıyla konuşuyordur.”

Ülkemiz ve milletimiz üzerinde oynanan oyunlar hepimizin malumu”
AK Parti Düzce 3. Sıra Milletvekili Adayı Numan Çabuk ise, “İçinde bulunduğumuz ortamda ülkemiz ve milletimiz üzerinde oynanan oyunlar hepimizin malumudur. Hele ki 24 Hazirana giden süreç yaklaştıkça seçimlerin 16 yıldır her alanda gerçekleştirdiği ilklerle ülkemizin geleceğinin dış mihraklara bağlı kalmadan ‘Her şey Türkiye İçin’ sloganıyla gece gündüz çalışan AK Parti’mizin yeni zaferlerle sonuçlanacağını bizler gibi ülkemizin geleceğini yönetmek isteyenler de görüyor. İrade, cesaret ve erdemle dün olduğu gibi bugün de yarınlarımıza yönelik oynanan oyunları bozacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” diye konuştu. Düzce Milletvekili Fevai Arslan da kürsüye gelerek 2001 yılından bu yana teşkilatların önemine dikkat çekerek, teşkilat üyelerinden helallik istedi.

Emanetleri meclise göndereceğiz”
SKM Başkanı Özgür Bergut, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin beka meselesi olduğunu belirttiği konuşmasında, “Bu ülkenin bölünmesini isteyen, binlerce evladımızı katleden terör örgütünün meclisteki temsilcisi Selahattin Demirtaş’ı cezaevinden çıkarmak için işbirliği yapan bir güruh ile karşı karşıyayız. O yüzden sağa sola bakmadan 24 Hazirana kadar dur durak bilmeden çalışmalıyız. 21 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 3 milletvekilini bize emanet etti ve 25 Haziranda Ankara’ya göndermemizi istedi. Bunun için bizler de gece gündüz çalışacağız ve en yüksek oyu alacağız.” dedi.Konuşmaların ardından iftar yemeğine katılan misafirler yolcu edildikten sonra AK Parti Ana Kademe Başkanları İl Başkanı Hikmet Keskin başkanlığında basına kapalı toplantı gerçekleştirildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri