İFTAR ÇADIRI YERİNE GIDA YARDIMI YAPILACAK

Gündem 22 Nisan 2020 17:18
Videoyu Aç İFTAR ÇADIRI YERİNE GIDA YARDIMI YAPILACAK
A
a

Koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl Ramazan ayı buruk geçecek. 23 Nisan Perşembe gecesi ilk teravih ile başlayacak olan Ramazan ayında, ne camilerde teravih namazı, ne Ramazan davulcuları, ne toplu iftarlar, ne de iftar çadırları, salgın nedeniyle hiç birisi gerçekleşmeyecek. Ancak Düzce Belediyesi Ramazan ayı boyunca, Düzce halkının yanında olacak…

Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Pandemi” olarak kabul edilen yeni tip Koronavirüs (Covid – 19) salgını, dünya çapında can almaya ve hızla yayılmaya devam ediyor. Türkiye’de de vaka ve ölü sayısı her geçen gün hızla artarken, salgının önüne geçmek için yoğun bir mücadele veriyor.
İnsanlar üzerinde olumsuz etkilere neden olan salgın nedeniyle, Düzce Belediyesi tarafından Ramazan ayı etkinlikleri de iptal edildi. Ramazan ayı boyunca, camilerde teravih namazı, Ramazan davulu, toplu iftarlar, iftar çadırları ve Ramazan etkinlikleri olmayacak. Bu nedenle vatandaşlar bu sene buruk bir Ramazan ayı geçirecek.
Salgınla mücadelede tedbirlerini arttıran Düzce Belediyesi de 11 ayın sultanı Ramazan ayı boyunca özellikle dar gelirli vatandaşların yanında olacak. Düzce Belediyesi, mübarek Ramazan ayında dar gelirli ve yardıma muhtaç ailelere gıda yardımı yapacak.  

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm