HUZURLU PARKLAR İÇİN DENETİM!

Gündem 24 Temmuz 2017 10:17
Videoyu Aç HUZURLU PARKLAR İÇİN DENETİM!
A
a

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen "Huzurlu Parklar Uygulaması" kapsamında Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri de Küçüksu Parkı'nda uygulama yaptı.

Uyuşturucuyla mücadele konusunda başarılı çalışmalara imza atan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, genç bedenleri hedef alan uyuşturucu tacirlerinin sıklıkla mesken tuttuğu parklarda da geçit vermiyor. 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen "Huzurlu Parklar Uygulaması" kapsamında Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Düzce Belediyesi Nikah Salonu yanında bulunan Küçüksu Parkından başlayarak Düzce'deki parklarda uygulama yaptı.
Vatandaşların daha güvenli ortamlarda huzurlu bir şekilde yaşayabilmeleri adına gerçekleştirilen "Huzurlu Parklar Uygulaması"nda ekipler tarafından kimlik kontrolü yapıldı. Uygulamaya kadın polisler de katıldı. 
Ayrıca trafik ekipleri tarafından araçlarını kaldırıma park eden sürücülere cezai işlem uygulandı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından halkın huzur ve güvenliği adına bu tür uygulamaların sıklıkla tekrarlanacağı bildirildi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri