HUZUR VE HAYIRLARA VESİLE OLSUN

Gündem 7 Mayıs 2019 13:38
Videoyu Aç HUZUR VE HAYIRLARA VESİLE OLSUN
A
a

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, huzur ve bereket ayı Ramazan'ın başlaması dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennemden kurtuluş olan mübarek ramazan ayının başta Düzceli hemşehrilerim olmak üzere bütün İslam alemi ve insanlık için barışa, huzura ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." ifadesini kullandı.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, 11 ayın sultanı Ramazan ayının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Caboğlu, İslam dünyasında büyük bir özlemle beklenen, sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı Ramazanı Şerif’e bu yıl da hep birlikte kavuşmanın heyecanı ve mutluluğunun yaşandığını belirterek, mesajına şöyle devam etti: "Ramazan ayı, insanlar arasında paylaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı, gönüllerin birleştiği, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, cömertliğin ve yardımseverliğin zirveye ulaştığı aydır.

Bu mukaddes iklim, gönül dünyamızda kendimizi muhakemeye çekmek için bir vesile olduğu gibi, etrafımızda yaşanan sıkıntıların, dostluk ve kardeşlik duygusu ile ortadan kaldırılabilmesi için bir imkan ve fırsattır.

Yoksul ve yoksun kardeşlerimizin yaralarını sarmak, aynı sofraya oturmak, aynı saflarda durmak birliğimizi ve dirliğimizi daha anlamlı hale getirecek, daha da güçlendirecektir. Kırılan kalpleri onarmak, komşuluk hukukumuzu tazelemek, dayanışmamızı arttırmak, günahlarımızdan arınmak için bizlere sunulmuş bu ilahi fırsattan en güzel şekilde istifade etmeyi nasip eylesin.

Bu dua ve dileklerle, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennemden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının başta Düzce'mizin olmak üzere bütün İslam alemi ve insanlık için barışa, huzura ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri