HOŞVER’E ‘GEÇMİŞ OLSUN’ DEDİ  

Gündem 9 Haziran 2022 17:53
Videoyu Aç HOŞVER’E ‘GEÇMİŞ OLSUN’ DEDİ  
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, geçtiğimiz ay ameliyat olan Bolu eski Milletvekili Necmi Hoşver’i konutunda ziyaret etti. Ziyaretinde Necmi Hoşver’e ‘Geçmiş olsun’ temennisinde bulunan Özlü, Hoşver’in Düzce’nin yetiştirdiği değerli bir siyaset insanı olduğunun altını çizdi.  

1991 yılında Doğru Yol Partisi’nden parlamentoya girerek 3 dönem Bolu milletvekilliği yapan ve memleketi Düzce’ye tıp fakültesi başta olmak üzere, birçok önemli yatırımın kazandırılmasını sağlayan efsane siyasetçi Necmi Hoşver, Ankara’da geçirdiği ameliyatın ardından hızla sağlığına kavuşuyor.
Düzce’deki evinde istirahat eden Necmi Hoşver’e ‘Geçmiş olsun’ ziyaretleri de devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de Hoşver’i konutunda ziyaret ederek iyi dilek temennilerinde bulundu.
Ziyaretinin ardından Düzce Belediyesi sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Özlü, “Çok yakın bir zamanda sağlık sorunu yaşayan, Düzce’mizin yetiştirdiği değerli bir siyaset adamı olan sayın Necmi Hoşver’i evinde ziyaret ettim. Düzce ve Türkiye gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Misafirperverliği için teşekkür ediyor, sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri