FLAŞ HABER saat

HİZMETİMİZE DEVAM EDİYORUZ

Gündem 7 Temmuz 2017 14:23
Videoyu Aç HİZMETİMİZE DEVAM EDİYORUZ
A
a

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Şemsettin Yenersoy, belediyenin yaz dönemi çalışmalarını hızlandırdıklarını belirtti. Belediye tarafından alt yapıdan, asfaltlamaya kadar birçok alanda eş zamanlı çalışmalar yürüttüklerini belirten Başkan Yardımcısı Şemsettin Yenersoy, görevden ayrılacağı konusuna da açıklık getirdi ve “Görevimin başındayım. İşimize bakıyoruz, hizmetimize devam ediyoruz.” dedi.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Şemsettin Yenersoy, sahadaki tüm bu çalışmaları yaz dönemi içinde tamamlayacaklarını belirtti. Düzce Belediyesi’nin arazide, projelere göre birçok yatırımı eş zamanlı olarak yürüttüklerini ifade eden Başkan Yardımcısı Şemsettin Yenersoy, yazılı açıklamasında çalışmalar hakkında şu bilgileri aktardı:

Şehrin her köşesinde çalışıyoruz”

“Yaz dönemi içinde programladığımız işlerin başında asfaltlama gelmektedir. Çünkü bu yaz dönemi bittiğinde asfaltlanmamış hiçbir yolumuz kalmayacaktır. Yeni açılan yollarımız dahil olmak üzere alt yapısı tamamlanmış tüm yollarımız asfaltlanmış olacaktır. Asfaltlama ile birlikte kaldırımları da yapıyoruz. Her iki çalışmamız birçok mahallede takviye edilmiş ekiplerle gerçekleştiriliyor. Bunların yanı sıra projelendirilmiş yatırımlarımız bulunuyor. Melensu Park Projesi, kapalı pazaryeri inşaatımız bunların başında geliyor. Buralarda da aralıksız çalışmalar sürdürülüyor. Dolayısıyla hemen hemen şehrin her köşesinde bir işi yürütüyoruz. Ayrıca rutin olarak gerçekleştirdiğimiz bakım ve onarım çalışmaları var. Belediyemiz idari ve teknik kadrosu, işçileriyle büyük bir özveri içinde çalışmaktadır.”

Görevimin başındayım”

Belediye Başkan Yardımcısı Şemsettin Yenersoy, ayrılacağı gündeme gelen belediyedeki görevine ilişkin de bilgilendirmede bulundu ve “Ben görevimin başındayım. Görevimden ayrılmam söz konusu değildir. İşimize bakıyoruz, hizmetimize devam ediyoruz.” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri