HEP BERABER GAYRET EDECEĞİZ

Gündem 14 Eylül 2018 13:36
Videoyu Aç  HEP BERABER GAYRET EDECEĞİZ
A
a

Yayımladığı mesajda, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nın huzurlu, hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde geçmesini temenni eden Düzce Valisi Zülkif Dağlı, “İdare, öğretmen, veli ve öğrenci koordinasyonunu en güzel şekilde tesis ederek çocuklarımızın başarılı bir şekilde eğitimini gerçekleştirmek için hep beraber gayret edeceğiz.” ifadesini kullandı.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, 17 Eylül’de okulların açılacak olması nedeniyle “2018 – 2019 Eğitim-Öğretim Yılı” mesajı yayımladı.

Yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir”
Uzun bir tatilin ardından yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanının yaşandığını belirten Vali Dağlı, mesajını şöyle sürdürdü: “2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nın huzur dolu, hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Biliyoruz ki milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ve çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmak için birinci şart eğitimdir. Bu anlamda yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir. Çünkü iyi yetişmiş ülkesini ve dünyayı tanıyan donanımlı nesiller, hem kendilerinin geleceği hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemlidir. Bunun için; idare, öğretmen, veli ve öğrenci koordinasyonunu en güzel şekilde tesis ederek çocuklarımızın başarılı bir şekilde eğitimini gerçekleştirmek için hep beraber gayret edeceğiz.”

Mutlu ve huzurlu bir eğitim öğretim yılı olmasını temenni ediyorum”
Vali Dağlı mesajını şöyle sonlandırdı: “Çocuklarımızın güvenli bir ortamda eğitimlerini görmesi, güvenli şekilde taşınmalarının sağlanması ve gelecek nesillerimiz için; okul yönetimlerimiz, ailelerimiz ve çocuklarımızın güvenli bir şekilde okula ulaşmasını sağlayan servis şoförlerimizin ortak çalışması ile mutlu ve huzurlu bir eğitim öğretim yılı olmasını temenni ediyorum. Bu duygularla yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, öğretmen ve öğrencilerimize üstün başarılar diliyor, İlköğretim Haftalarını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri