HEMŞİRELER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Gündem 1 Mayıs 2019 17:24
Videoyu Aç HEMŞİRELER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ
A
a

12-18 Mayıs Hemşireler haftası öncesi Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan hemşireler için gece düzenledi. Keyifli gecede ‘Hemşireler Haftası’ pasta kesilerek kutlandı.

Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi2nde görevli hemşireler için 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası öncesi gece organize edildi. Geceye Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Safinaz Ataoğlu, Başhekim Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan, Prof. Dr. Ali Nihat Annakkaya ve Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Okan Karaduman, Başhemşire Nevin Şen, hemşireler ve sağlık çalışanları katıldı.

Hemşirelik haftasını tebrik ederek konuşmasına başlayan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, “Her zaman söylediğim gibi sizlerle çalıştığım ve sizlerle bir aile olduğumuz için çok şanslıyım. Verimliliğin ve çalışma performansının en önemli kaynağı iş ortamındaki huzurdur. Huzurlu çalışmanın atmosferinin mimarı da aslında sizlersiniz.

Bu sebeple Allah huzurumuzu bozmasın. Çok güzel çalışmalar yapmayı, nice kamu görevleri yerine getirmeyi nasip etsin. Sizlerle çok güzel çalışmalar yaptık, Allah nasip ederse de bu çalışmalara devam etmeyi de gönülden isterim. Önce hayır duanızı sonra da gönülden desteğinizi istirham ediyorum. Hemşirelik görevi tüm sağlık çalışanlarının olduğu gibi çok kutsal ve meşakkatli bir iş.

Bu meşakkatli görevi hem hasta, hem de hasta yakını olarak yakından gördüm. Üniversite yönetici olarak tüm çabalarınızı takdir ettiğimi gönülden söylemek isterim. Allah yeni hizmetlerinizin devamını nasip etsin “şeklinde konuştu. Müzik eşliğinde dans edip iş streslerini atam hemşireler için gecenin sonunda kutlama pastası kesildi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri