HEDEF İSİMLER DEĞİL, AK PARTİ VE TÜRKİYE

Gündem 24 Mayıs 2021 16:02
Videoyu Aç HEDEF İSİMLER DEĞİL, AK PARTİ VE TÜRKİYE
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir süredir yayınladığı videolarla bakan ve siyasetçileri hedef alan firari suç örgütü lideri Sedat Peker'in yabancı istihbarat örgütleri tarafından kullanıldığını belirtti. Özlü, asıl hedefin bahsi geçen isimler değil AK Parti ve Türkiye olduğunu kaydetti.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bir süredir ülke gündemini meşgul eden firari suç örgütü yöneticisi Sedat Peker'in iddialarını ‘safsata’ olarak nitelendirerek değerlendirmelerde bulundu.
Peker'in yabancı istihbarat örgütleri tarafından kullanıldığını ifade eden Özlü; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı görevini yürüttüğü dönemde aynı bakanlar kurulunda görev yaptığı Süleyman Soylu ve dönemin başbakanı Binali Yıldırıma destek mesajı verdi.
ÖZLÜ: SAFSATALARA ŞAHİT OLUYORUZ
Asıl hedefin şahıslar değil AK Parti ve Türkiye  olduğunun altını çözen Başkan Özlü, "Bir süredir yabancı istihbarat örgütleri tarafından kullanılan bir suç örgütü liderinin safsatalarına şahit oluyoruz. Bilinmelidir ki; hedef ne Sn. Süleyman Soylu ne de Sn. Binali Yıldırım'dır. Hedef AK Partidir. AK Partiyi yıpratmaktır." ifadelerini kullandı.
“BU KOMPLODAKİ HEDEF TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ KESMEK”
"Hedef bölgesel güç Türkiye’dir." ifadelerini kaydeden Özlü, "Hedef; Türkiye'nin küresel oyuncu olmasının önünü kesmektir. Bu komplonun karşısında, Partimizin, Sn. Binali Yıldırım ve Süleyman Soylu’nun sonuna kadar arkasındayız." cümlelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri