HEDEF: 278 KÖYDE ESERLER BIRAKMAK  

Gündem 11 Haziran 2022 17:46
Videoyu Aç HEDEF: 278 KÖYDE ESERLER BIRAKMAK  
A
a

Her hafta ilçe ziyaretleri düzenleyen AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyetin bu haftaki durağı Gölyaka oldu. Gölyaka’nın köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Keskin, yaşanan sıkıntıları dinledi. Keskin, köylülere seslendiği konuşmasında, 2023 seçimlerine kadar tüm köylerin sorunlarını çözmeyi ve eser bırakmayı hedeflediklerini anlattı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile beraberindeki AK Parti heyeti ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Başkan Keskin ve beraberindeki heyet bu hafta Gölyaka’nın köylerini gezerek köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Düzenlenen ilçe ve köy ziyaretlerine, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Gölyaka İlçe Başkanı Necmi Kap, İl Genel Meclis Üyeleri Fazlı Koç ve İbrahim Keleş, Gölyaka İlçe Kadın Kolları Başkanı Leyla Ersoy ile il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilatı katıldı.
“Bize düşen köylerimize taş üstüne taş koymaktır”
AK Parti İl Başkan Keskin, İçmeler Köyü Merkez Camii’nde kılınan cuma namazının ardından yaptığı açıklamada, “Cuma programları kapsamında Düzce’mizin en güzel ilçelerinden biri olan Gölyaka ilçesindeyiz. Cuma namazında da İçmeler Köyü’ndeyiz. Yanımızda Gölyaka belediye başkanımız, Gölyaka ilçe başkanımız, teşkilat mensuplarımız, il genel meclis üyelerimiz, muhtarımız ve vatandaşlarla birlikte cuma namazı kılmak nasip oldu. İçmeler Köyü’nde çok güzel bir şekilde karşılandık. Muhtarımıza teşekkür ediyoruz, burada yaşayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. AK Parti’ye ve sayın cumhurbaşkanımıza karşı olan bu sevgiyi Düzce’mizin her bir köşesinde görmek mümkün. Allah hepsinden razı olsun. Bize düşen de bu millete, bu köylerimize taş üstüne taş koymaktır. Bir kişinin Allah razı olsun demesini sağlamak.” şeklinde konuştu
“Bu milletin emrine amadeyiz”
AK Parti olarak her zaman milletin emrinde olduklarını ifade eden Keskin, “Cuma’dan önce konuşmalarımızda bu köyün irsale içme suyu hattı sıkıntısı vardı. İnşallah bu sene bu sıkıntıyı gidermeyi Allah bize nasip eder. Bunun peşinde koşturacağız. Ne yapabiliyorsak 2023 yılı geldiğinde, seçim zamanı geldiğinde, tüm köylerde olduğu gibi bu köye de geldiğimizde geçmiş son beş sene içinde bir eser bırakarak biz bu finali yapmak istiyoruz. Bir şeyleri düzeltmiş olarak, bazı ihtiyaçları gidermiş olarak Düzce’nin 278 köyünde eserler bırakmak istiyoruz. Düzce’de 21. yılında AK Parti yeni bir hikâye yazmak için, biz teşkilat olarak sayın cumhurbaşkanımızın deyimiyle ‘Bu milletin emrine amadeyiz, hizmetkârıyız.’ İnşallah Allah hepimize sağlık, sıhhat versin. Pandemi günlerini bir daha göstermesin. Birlik ve beraberlikten kuvvet doğar. Hep birlikte yolumuza devam edeceğiz. Tekrardan muhtarımıza ve köy sakinlerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerinde bulundu.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri