HAYDAR GÖRDEBİL’DE TRAFİK FELÇ!

Gündem 4 Ekim 2018 17:04
Videoyu Aç HAYDAR GÖRDEBİL’DE TRAFİK FELÇ!
A
a

Düzce TEM Bağlantı Yolu çalışmaları kapsamında tek yönü ulaşıma kapatılan Haydar Gördebil Caddesi’nin sadece gidiş olarak ulaşıma açılması trafiği sekteye uğrattı. Dün sabah cadde üzerinde uzanan araç konvoyu nedeniyle işe ya da okula yetişmek isteyen vatandaşlar uzun süre beklemek zorunda kaldı.

Her sabah, özellikle Çoban ve As Taksi kavşaklarında görmeye alışkın olduğumuz trafik yoğunluğu görüntülerine Haydar Gördebil ile Eski Bolu Caddesi eklendi. Düzce TEM Bağlantı Yolu çalışmaları kapsamında Haydar Gördebil Caddesi’nin sadece gidiş olarak tek yönden verilmesi nedeniyle dün sabah cadde üzerinde uzun araç kuyrukları oluştu.Söz konusu cadde üzerinden merkeze ya da Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu’na giriş yapmak isteyen sürücülerin oluşturduğu yoğunluk nedeniyle trafik bir süre kilitlendi. Yine Kalıcı Konutlar istikametinden gelen sürücülerin mecburi olarak Eski Bolu Caddesi’ne ya da adliye yönüne yönlendirilmesi nedeniyle de ulaşım yavaşlayınca kavşakta trafik durma noktasına geldi.Bölgede yoğunlaşan araç trafiği, trafik ekiplerinin müdahalesiyle normal seyrine döndü.29 Ekim tarihinde açılması planlanan Düzce TEM Bağlantı Yolu ile birlikte özellikle sabah saatlerinde yaşanan trafik yoğunluğunun hafiflemesi bekleniyor.

1000
icon
Celal ÇETİN 4 Ekim 2018 21:25

Otobüs Terminali nin ve otoban bağlantı yolunun şehir içinde olmasının Trafiği aksatacağı bir gerçek olmasına rağmen, hesapsızca yapılan bu projelerin günahını tüm Düzce nin çekeceği muhakkaktır. Düzceyi yönetenlerin bu aymazlıklarının bedelini tüm Düzceliler daha uzun yıllar ödemeye devam edeceği bir gerçektir. Bundan sonra yapılacak yatırımlar çok iyi düşünerek yapılmalıdır.

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri