HASTA ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Gündem 26 Nisan 2022 14:07
Videoyu Aç HASTA ÇOCUKLAR UNUTULMADI
A
a

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde tedavi gören çocuklara yönelik özel bir kutlama etkinliği düzenlendi. Hastane yönetimince organize edilen ve hasta çocukların yüzünü güldüren etkinliğe katılan Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve Başhekim Volkan Temi, çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda devlet hastanesinde yatan çocuklar unutulmadı. hHasta çocukların bayram kutlamalarından mahrum kalmaması için çocuk servisi içerisindeki oyun parkurunda etkinlik gerçekleştirildi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe katılan İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na hastanemizde giren minik çocuklarımız ile birlikte kutluyoruz. Bayram dolayısı ile meydanlara inemeyen çocuklarımızı hastanemizde oluşturmuş olduğumuz etkinlik alanında 23 Nisan’ı hep beraber kutlayalım birlikte vakit geçirelim, günün anlam ve önemini birlikte yaşatalım yaşayalım istedik. Çocuklarımız hastalıklarından dolayı burada. Kimisinin kolunda serum takılı, kimisi farklı gerekçelerle hastanemizde yatıyor. Ben bu vesile ile hastanemizde yatan tüm çocuklarımızın, ülkemizdeki çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum ve hepimize iyi bayramlar diliyorum” dedi
Etkinliğe Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Volkan Temi ve sağlık yöneticileri de katıldı.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri