HACI HİDAYET ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ'NDE MEZUNİYET HEYECANI

Gündem 12 Haziran 2019 17:30
Videoyu Aç HACI HİDAYET ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ'NDE MEZUNİYET HEYECANI
A
a

2018-2019 eğitim-öğretim yılının son günlerinde Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim ve İş Uygulama Okulu'nda da mezuniyet heyecanı vardı. Lise son sınıf öğrencisi Saniye Şahin için düzenlenen mezuniyet törenine Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu da katıldı.

Beyaz Ay Derneği Düzce Şubesi Başkanı Nurullah Çelebi’nin girişimleri ve Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ile hayırsever iş insanı Hacı Hidayet Türkseven’in büyük katkılarıyla Düzce'ye kazandırılan ve hayırsever iş insanın adını taşıyan Özel Eğitim ve İş Uygulama Okulu'nda bugün mezuniyet töreni düzenlendi. 3-15 yaş grubundaki otistik çocukların eğitim-öğretim görmelerini sağlamak üzere merkeze bağlı Koçyazı Mahallesi Metek TOKİ girişinde faaliyet gösteren okulun lise son sınıf öğrencisi Saniye Şahin için düzenlenen mezuniyet törenine Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu da katıldı. Meslek öğrenimi konusunda eğitim alan özel öğrenci Saniye Şahin, kendisini bu önemli gününde yalnız bırakmayan Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu'nu karşısında görünce büyük mutluluk yaşadı.

 

"Saniye gibi nice değerleri toplumumuza kazandıracağız"

Törende kısa bir konuşma yapan Kasapoğlu özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerin topluma değer kattığını belirterek, "Gelişigüzel söylemiyorum, bugün burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Saniye ve burada eğitim gören tüm öğrencilerimiz bizim birer değerimiz. Bu değerlerimizi ortaya çıkaran ve muhafaza eden başta öğretmenlerimize ve sizlere çok teşekkür ederim. İnşallah Saniye gibi nice değerleri toplumumuza kazandıracağız, nice mezunlar vereceğiz. Ben tekrar teşekkür ediyorum, Saniye'ye de başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

 

 

Tamamen Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı hizmet veren ve Türkiye’nin sayılı özel eğitim merkezleri arasında bulunan Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’ndeki mezuniyet töreni Kasapoğlu'nun Saniye ve beraberindeki öğrencilere hediye vermesi ve pasta kesimi ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri