YIĞILCA İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

Kategori: Siyaset - Tarih: 1 Nisan 2021 15:18
YIĞILCA İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

Eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, İl Başkanı Murat Caymaz koordinasyonunda Düzce’de teşkilatlanma çalışmalarını hızla sürdürüyor. DEVA partisi Düzce Teşkilatı son olarak dün Yığılca İlçesi’nin kongresini gerçekleştirdi.

Eski Başbakan Yardımcısı Ali Bacan liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi’nin kuruluşunun üzerinden bir yıl aşkın süre geçti.
Bu zaman zarfında tüm yurtta teşkilatlanma çalışmalarını hızlandıran partinin Düzce Teşkilatlarının oluşturulması için de çalışmalar sürüyor.
DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz’ın liderliğinde il kongresinin ardından ilçelerdeki teşkilatlanma sürecini tamamlayacak adımlar atılıyor.  
Bu kapsamda partinin Yığılca İlçe Kongresi yapıldı. Pandemi tedbir ve kısıtlamalarına uygun olarak gerçekleştirdikleri kongrede Ercan Keskin DEVA partisi Yığılca İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Caymaz, Ercan Keskin’e yetki belgelerini bizzat teslim ederek görevinde başarılar diledi.
Kongre bitiminde DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı ve Yığılca İlçe Teşkilatı, Yığılca cadde ve sokaklarında salgın sürecinde ekonomik açıdan zor günler geçiren esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/yigilca-ilce-baskani-belli-oldu-40855.html