TRAFİK SORUNUNA MERHEM OLACAK

Kategori: Gündem - Tarih: 14 Haziran 2022 18:22
TRAFİK SORUNUNA MERHEM OLACAK

Düzce’de Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ikili eğitim sistemine son vermek için iş insanlarının desteğiyle yapımını başlattığı eğitim yatırımları tüm hızıyla yükseliyor. İnşaat çalışmaları 4. kat için devam eden Azmimilli İlkokulu tamamlandığında şehir içi trafik sorunu da en aza indirgenecek.

Düzce Belediyesi’ne ait olan arsada kısa süre içinde yükselmeye başlayan Azmimilli İlkokulu’nun inşaatında hummalı çalışma devam ediyor.
Düzce’de eğitim sisteminin kalitesinin artması ve öğrencilerin ikili sistemden kurtulması için girişimlerde bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kapısını çaldığı hayırsever iş insanlarından da destek aldı. Bu doğrultuda bazı okulların yapımı belediye-sanayici iş birliğiyle gerçekleşirken, bazıları ise tamamen devlet kaynaklarıyla yükseliyor.
Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün inşaatını yakından takip ettiği yeni eğitim yatırımlarından biri olan Azmimilli İlkokulu da havaların elverişli olması ile birlikle hızla inşa ediliyor.
2021 yılı kasım ayında temeli atılan ve kısa süre içinde 4. katı çıkan 24 derslikli Azmimilli İlkokulu tamamlanmasının ardından bölgeye canlılık kazandıracak.
Azmimilli İlkokulu’nun yeni yerinde eğitim öğretime başlaması ile birlikte şehir içinde yaşanan okul servisi trafik sorunu da en aza indirgenecek.
 
 

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/trafik-sorununa-merhem-olacak-52044.html