TRAFİK GÜVENLİĞİ İÇİN YENİ HİZMET

Kategori: Gündem - Tarih: 9 Haziran 2022 18:02
TRAFİK GÜVENLİĞİ İÇİN YENİ HİZMET

Düzce Belediyesi gece saatlerinde trafik güvenliğine destek sağlaması amacıyla kavşaklarda ışıklandırma çalışmasına başladı. Öz kaynaklarla hayata geçirilen çalışma ile ilk etapta 4 kavşak noktasında LED ışıklandırma gerçekleştirildi.

Düzce Belediyesi, kavşak noktalarına öz kaynakları ile üretimini sağladığı LED ışıklandırma sisteminin kurulumunu yapıyor.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen çalışmayla trafikte farkındalığın arttırılması başta olmak üzere gece saatlerinde de sürücü, araç ve yaya güvenliğinin sağlanması amacıyla devreye alınan LED ışıklandırma sistemi sürücüler tarafından memnuniyetle karşılandı.
Müdürlüğe bağlı ekipler tarafından ilk etapta Darıcı Mahallesi kavşak noktası, Koçyazı Mahallesi kavşak noktası, Aziziye-Mergiç yolu üzeri kavşak noktası ve valilik arkası kavşak noktalarında kurulan sistem, özellikle gece görüşü açısından sürücülere önemli kolaylık sağlamasının yanında estetik açıdan da kavşaklara görsel güzellik katacak.
4 kavşakta daha ışıklandırma yapılacak
İkinci etap kavşak ışıklandırma çalışmalarının Beyciler-Koçyazı mahalleleri arasında bulunan kavşak başta olmak üzere Teknopark, üniversite kavşağı ve Kuyumcuzade Bulvarı kavşağında gerçekleşeceği bildirildi.
 

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/trafik-guvenligi-icin-yeni-hizmet-52010.html