SPORCULAR BAŞKANI ZİYARET ETTİ

Kategori: Gündem - Tarih: 1 Mart 2019 13:33
SPORCULAR BAŞKANI ZİYARET ETTİ

Düzce’de faaliyet gösteren bir spor kulübü yöneticileri, çeşitli branşlarda dereceye giren sporcuları ile birlikte Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret etti. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını söyleyen Başkan Ay, sporculara başarılar diledi.

Düzce’de faaliyet gösteren bir spor kulübü yönetici ve öğrencileri Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı ziyaret etti. Ulusal ve uluslar arası turnuvalara hazırlanırken yaklaşan müsabakalar öncesinde Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı ziyaret edenler arasında karate ve wushu branşlarında önemli başarılara imza atan Kulüp Başkanı ve Antrenör Ayşegül Ödemiş, Antrenör Gökhan Bahadır ile sporcular yer aldı. Türkiye, Balkan ve Avrasya turnuvalarında şampiyon olan sporcularla birlikte yapılan ziyarette Başkan Dursun Ay’a Kulüp Başkanı Ayşegül Ödemiş tarafından gelecek turnuvalar hakkında bilgiler aktardı. Ödemiş, şunları söyledi;  “Wushu branşımız ile 9-10 Mart’ta Nevşehir Okullar arası Türkiye Şampiyonasına, 10-14 Mart’ta Türkiye Şampiyonası ve ardından da 18-19 Ekim’de Portekiz’de düzenlenecek Avrupa Şampiyonasında ilimizi ve Türkiye’yi temsil edeceğiz. Şampiyon olmak için çalışmalarımıza sıkı bir şekilde devam ediyoruz.”
Başkan Dursun Ay da sporculara ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sporun ve sporcunun her zaman destekçisiyiz. İnanıyorum ki gençlerimiz ulusal ve uluslararası müsabakalardan önemli başarılarla dönecektir. Kendilerine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Ziyaret Başkan Ay’ın gençlere hediye vermesi ile sona erdi.
 
 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/sporcular-baskani-ziyaret-etti-28481.html