ŞİMDİ DE TELLERE DADANDILAR!

Kategori: Asayiş - Tarih: 2 Haziran 2022 14:06
ŞİMDİ DE TELLERE DADANDILAR!

Düzce’nin Darıcı Mahallesi’nde yaşanan hırsızlık yine ‘Pes’ dedirtti. Yol kenarına hayvanların trafiği tehlikeye düşürmemesi için çekilen teller, hırsız ya da hırsızlar tarafından yerlerinden sökülerek çalındı.

Darıcı Mahallesi’nde hayvanların güvenli bir şekilde otlatılması ve yola çıkmaması için karayolları tarafından örülen teller çalındı.
Hırsızlık olayı, Darıcı Mahalle Mezarlığı mevkiinde meydana geldi. Durumu 0542 767 18 81 numaralı Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na bildiren mahalle sakinleri, yetkililerden çözüm bekliyor.
Trafik akışının yoğun olduğu bölgede hayvanların yola atlayıp kazaya sebebiyet vermemesi amacıyla karayolları ekipleri tarafından örülen tellerin tek tek çalınması, vatandaşlar tarafından “Bu kadar mı düşüncesiz olunur, bu kadar mı muhtaçsınız?” şeklinde tepkilere neden oldu.
Durumdan yetkilileri de haberdar ettiklerini ifade eden tepkili mahalle sakinleri, olası kazaların ve hırsızlık olaylarının önüne geçilmesi için bir an önce kalıcı bir çözüm getirilmesini istiyor.
 
 

 

http://www.duzcemanset.com.tr/haberprint/simdi-de-tellere-dadandilar--51947.html